نرم‌افزار باران

19 ایده فوق العاده برای افتتاحیه رستوران باشکوه و منحصربفرد

مقاله افتتاحیه باشکوه برای رستوران

پس از ماه‌ها تلاش و برنامه‌ریزی دقیق به آرزوی خود که راه اندازی رستوران بوده است نزدیک شده‌اید. سرانجام زمان افتتاحیه رستورانتان رسیده است. منوی شما عالی است، کارکنانتان آموزش دیده‌اند. اکنون باید با ایجاد یک هیاهو رستورانتان را افتتاح کنید تا از همان روز اول رستوران شلوغی داشته باشید اما قبل از اینکه یک استراتژی برای افتتاحیه رستوران خود آماده کنید، در نظر بگیرید که چه کسانی مشتریان شما هستند. آیا مشتریان شما نسل جوان هستند یا گروه سنی بالاتر؟ خانواده‌ها؟

فهرست محتوای صفحه پنهان کردن

سپس یک روز را برای رویداد افتتاحیه‌ی خود انتخاب کنید و یک برنامه افتتاحیه زودهنگام ایجاد کنید. در گام بعدی باید بودجه افتتاحیه خود را تنظیم کنید. برای تخفیف‌ها و رایگان‌ها و همچنین دکوراسیون و هزینه‌های تبلیغات برای مراسم افتتاحیه، حتماً بودجه‌ای در نظر بگیرید تا از صرف هزینه‌های بیش از حد برای این کار خودداری کنید. بیشتر رستوران ها 20درصد از بودجه سال اول بازاریابی رستوران خود را به این رویداد اختصاص می‌دهند.

اطمینان حاصل کنید که برای افتتاح رستوران خود کاملا آماده هستید. تمام شدن غذاهای منو قبل از پایان روز چندان خوب به نظر نمی‌رسد و ممکن است تجربه بدی در ذهن مشتری باقی بگذارد.

سپس باید به دنبال ایده‌ای برای افتتاحیه خود بگردید تا این رویداد را متمایز برگزار کنید. به منظور کمک به شما در ایده‌پردازی، نوزده ایده افتتاحیه منحصربه‌فرد را در این مقاله ارائه کرده‌ایم که در روز افتتاحیه شما جمعیت را به رستوران شما سرایز می‌کنند.

 

1- اینفلوئنسرها را دعوت کنید

اینفلوئسر های محبوب در شبکه‌های اجتماعی نظیر بلاگرهای غذا یا تسترها در افتتاحیه رستورانتان دعوت به عمل آورید. همچنین می‌توانید نوازندگان، ورزشکاران، بازیگران را برای افتتاحیه رستورانتان دعوت کنید. مردم دسته دسته برای دیدن آدم‌های معروف حضور پیدا می‌کنند. از این واقعیت بهره ببرید تا مردم را به مراسم افتتاحیه بزرگ خود جلب کنید.

حتی اگر بودجه کمتری هم داشته باشید، باز هم می‌توانید با تیم‌های ورزشی محلی هیاهو راه بیندازید. می‌توانید پیام خود را تنها با یک پست اینستاگرام، ویدیوی یوتیوب و یا پست وبلاگ به مخاطبان خود برسانید.

رستوران خود را مدرن کنید

همه فرایندهای رستورانتان را مانند منوی دیجیتال، فروش، حسابداری، باشگاه مشتریان و…

به نرم افزار رستوران باران بسپارید. 

پس از اطمینان از حضور اینفلوئنسر، راهی پیدا کنید تا تمام اتفاقات را منتشر کنید. از این رویداد عکس بگیرید. یک پس‌زمینه مارک‌دار با آرم برند خود قرار دهید تا مردم بتوانند با اینفلوئسرها و افراد مشهور عکس بگیرند. از آنها بخواهید به مشتریان امضا بدهند.

حضور مستر تستر در یک رستوران

 

2- یک چالش جالب برگزار کنید

چالش‌های غذایی همیشه محبوب هستند. برای افتتاحیه بزرگ خود چالش خوردن ساندویچ یک متری یا چالش خوردن پیتزای غول‌پیکر راه بیندازید و برای برنده جوایز ارزنده‌ای در نظر بگیرید.

 

چالش خوردن همبرگر و تبلیغ آن در شبکه‌های اجتماعی
چالش خوردن همبرگر و تبلیغ آن در شبکه‌های اجتماعی

 

چالش خوردن پیتزای غول پیکر در یک رستوران
چالش خوردن پیتزای غول پیکر

 

3- در شبکه‌های اجتماعی تبلیغ کنید و یک کمپین رسانه‌ای با هشتگ راه بیندازید

این روزها، رسانه‌های اجتماعی یکی از سریع‌ترین و ارزان‌ترین راه ها برای کسب محبوبیت هستند. به همین دلیل استفاده از کانال‌های رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک برای تبلیغ رستوران بسیار ضروری است.

حتی اگر بودجه کمی هم داشته باشید، می‌توانید یک کمپین تبلیغاتی فیس بوک در مقیاس کوچک اجرا کنید. برای رستوران خود حساب‌های شبکه‌های اجتماعی  راه بیندازید. در دراز مدت، می‌توانید از این صفحات رسانه‌های اجتماعی برای جذب فالوئر و مشتریان احتمالی خود استفاده کنید. این کار را می‌توانید با ارسال یک سری مقاله در خصوص توضیح غذاهای مختلف، ارائه نمای پشت صحنه به رستوران و نمایش تجربه و مهارت کارکنان خود انجام دهید.

برای رویداد خود هشتگی تهیه کنید و برای تبلیغ از آن در توییتر یا اینستاگرام استفاده کنید. با تأثیرگذاران محلی رسانه‌های اجتماعی که علاقه مند به شرکت در آن هستند و می‌توانند این رویداد را با پیروان خود به اشتراک بگذارند، در تماس باشید.

همچنین بخوانید: برترین هشتگ های اینستاگرام

اینستاگرام همچنین یک برنامه رایگان عالی برای افزودن عکس و فیلم به وب‌سایت و صفحات رسانه‌های اجتماعی شماست. در هنگام افتتاحیه بزرگ تعداد زیادی عکس بگیرید تا در چندین کمپین تبلیغاتی استفاده کنید و مشتریان را به اشتراک‌گذاری تصاویر و نظرات خود ترغیب کنید.

تبلیغ رستوران با هشتگ‌گذاری در اینستاگرام
تبلیغ رستوران با هشتگ‌گذاری در اینستاگرام

 

تبلیغ فست فود با هشتگ‌گذاری در اینستاگرام
تبلیغ رستوران با هشتگ‌گذاری در اینستاگرام

 

برگزاری مسابقات اینستاگرامی با به اشتراک‌گذاری عکس غذاها و دعوت از طرفداران برای تگ کردن دوستانشان
برگزاری مسابقات اینستاگرامی با به اشتراک‌گذاری عکس غذاها و دعوت از طرفداران برای تگ کردن دوستانشان

 

4- جوایز ویژه‌ای در نظر بگیرید

برای مشتریان خود جوایز ویژه‌ای در نظر بگیرید و در شب افتتاحیه به قید قرعه هدیه دهید. این هدیه‌ها می‌تواند شامل کوپن وعده غذای رایگان یا تخفیف‌دار، امتیاز برنامه وفاداری مشتری و… باشد. هدیه‌ها را به عنوان یک سرمایه‌گذاری در بازاریابی در نظر بگیرید. جذب مشتری برای یک رستوران جدید هزینه‌ای گران اما مهم است. بودجه‌ای که مایلید را در اولین روز کاری خود برای به دست آوردن مشتری، اختصاص دهید. به عنوان مثال اگر در حال افتتاح یک پیتزا فروشی هستید، می‌توانید برای هدایای افتتاحیه بزرگ خود بودجه ای 5 میلیون تومانی تعیین کنید که ممکن است معادل 100 پیتزا باشد.

هنگام تبلیغات بزرگ خود خلاق باشید و از قدرت بازاریابی چریکی استفاده کنید. به عنوان مثال، رستوران Chipotle دانشجویان یک دانشگاه محلی را برای شرکت در مراسم  افتتاحیه‌اش استخدام کرد. در حالی که مهمانان آنجا بودند، دانشجویان تی‌شرت‌های چیپوتل (به شکل ساندویچ بوریتوی تا شده) را به داخل جمعیت انداختند. بهترین قسمت این استراتژی بازاریابی، کوپن یک بوریتوی رایگان بود که در این تی‌شرت‌ها بود. استفاده از این نوع ابزارهای ارتباطی با جامعه باعث ایجاد سروصدای زیادی می‌شود.

 

5- از یک فرد یا گروهی از هنرمندان تکریم کنید

از یک هنرمند پیشکسوت یا گروهی از هنرمندان در مراسمتان تجلیل کنید.

حضور هنرمندان در افتتاحیه رستوران
حضور هنرمندان در افتتاحیه رستوران

6- غذای رایگان یا کوپن هدیه بدهید.

یک ایده جالب در این زمینه ارائه غذای رایگان به مدت یک سال به 100 مشتری اول در روز افتتاحیه رستوران است. حتی یک ماه غذای رایگان مطمئناً نظر مردم را جلب می‌کند. همچنین تخفیف یا مزایای رایگان مانند نوشیدنی یا دسر رایگان همراه با یک وعده غذایی را در آگهی‌های تبلیغاتی خود ارائه دهید تا مشتریان را ترغیب به مراجعه به رستوران کنید.

همچنین می‌توانید تخفیف‌های بسیاری ارائه دهید. در هنگام افتتاحیه بزرگ، برخی از محصولات یا خدمات را  با 50، 60 یا 75 درصد تخفیف ارائه دهید.

7- یک تجربه جالب ارائه دهید یا رکوردشکنی کنید

در روز افتتاحیه بزرگ خود، سعی کنید رکورد جهانی و یا کشوری مرتبط با تجارت خود را بشکنید. این یک نکته عالی تبلیغاتی بی‌نظیری برای تجارت شما است که مطمئناً ناظران (و حتی شاید حتی شرکت‌کنندگان) را به خود جذب می‌کند.

برای کمک به ایده‌های مربوط به تجارت، به وب‌سایت‌های رکوردهای جهانی گینس مراجعه کنید. ممکن است ترسناک به نظر برسد، اما شرکت‌ها این کار را همیشه انجام می‌دهند.

ثبت بزرگترین نودل جهان در ایران توسط برند هاتی کارا
ثبت بزرگترین نودل جهان در ایران توسط برند هاتی کارا

 

8- سرگرمی زنده برگزار کنید

دعوت از یک موزیسین معروف در افتتاحیه یک رستوران
دعوت از یک موزیسین معروف در افتتاحیه یک رستوران

اینفلوئنسرها عالی هستند، اما ممکن است گران هم باشند. گاهی اوقات یک گروه موسیقی، مردم را به همان اندازه هیجانزده می‌کند. با مشارکت هنرمندان محلی در مراسم افتتاحیه خود، به کسب‌وکار خود احساس متمایزی بدهید و با جامعه خود رابطه‌ای مستحکم برقرار کنید. می‌توانید از گروه‌های موسیقی، کمدین‌ها، شعبده بازها و … دعوت به عمل آورید.

یک مورد دیگر میزبانی یک رویداد مجلل مانند یک نمایش هنری است که در آن از هنرمندان محلی دعوت می‌کنید تا هنر خود را به نمایش بگذارند. برای مثال نوازنده‌ها، هنرمندان رقص محلی یا اینکه از آنها بخواهید در جلوی چشم مشتریان شما در کنار ساختمان شما نقاشی دیواری بکشند.

9- «منوی مخفی» داشته باشید و در روز افتتاحیه آن را فاش کنید

می توانید این منو را برای برخی از وبلاگ نویسان مواد غذایی، اعضای سازمان‌های خیریه یا سیاستمداران محلی ارائه دهید.

10- با تبلیغاتی نظیر یکی بخرید یکی رایگان دریافت کنید، مشتریان را به سمت رستورانتان بکشانید.

این نوع پیشنهادات معمولاً منجر به آوردن دوست یا یکی از اعضای خانواده توسط فرد می‌شود.

11- یک دکور منحصر به فرد ایجاد کنید.

با تزیینات جسورانه و منحصر به فرد نظیر دیوراهای گل می‌توانید مکان مناسبی برای عکس گرفتن مشتریان فراهم کنید و جمعیت را جذب کنید.

در  رستوران شما باید بنرهایی آویزان باشد که خبر از افتتاحیه بزرگ رستوران شما بدهند. بنرهای شما باید رنگی ساخته شده و به صورت استراتژیک نصب شوند تا هر کسی که از آنجا عبور می‌کند بتواند آن را ببیند. این کارها را پیش از موعد افتتاحیه چاپ کنید تا از عجله در لحظه آخر جلوگیری نکنید. همچنین باید داخل و خارج از رستوران خود بادکنک قرار دهید. با چاپ آرم رستوران خود روی بالن‌ها می‌توانید جلوه آن را بیشتر کنید و از بچه‌ها بخواهید که با آنها به خانه بروند.

دکور منحصربه‌فرد یک رستوران با گل‌ها و گیاهان
دکور منحصربه‌فرد یک رستوران با گل‌ها و گیاهان
دکور خلاقانه یک رستوران برای افتتاحیه
دکور خلاقانه یک رستوران برای افتتاحیه

هرکسی را که در مراسم افتتاحیه می‌بینید در حال عکس گرفتن است تشویق کنید تا عکسش را در شبکه‌ای اجتماعی قرار دهد و صفحه شما را منشن کند. دوستان آنها، که ممکن است در مراسم افتتاحیه نبوده باشند، عکس ها را می‌بینند و تمایل پیدا می‌کنند رستوران شما را ببینند.

12- یک بازی خلاقانه راه بیندازید

برای مثال می توانید یک بازی کارتی راه بیندازید بدین صورت که هرکسی برای پرداخت مبلغ سفارشش به صندوقدار مراجعه می‌کند، صندوقدار یک دسته کارت به وی نشان می‌دهد و مشتری یک کارت را انتخاب می‌کند، برای مثال اگر مشتری کارت خاصی را بردارد غذای وی رایگان محاسبه شود.

اطمینان حاصل کنید که شرکت‌کنندگان در مراسم افتتاحیه بزرگ از مسابقه مطلع هستند. این کار را می‌توانید با اعلامیه در مراسم و یا قرار دادن بروشور در اطراف رستوران انجام دهید.

غذای رایگان در روز افتتاحیه رستوران Skip’s Kitchen
رستوران Skip’s Kitchen در روز افتتاحیه خود غذای کسانی که کارت جوکر را بیرون می‌کشیدند، رایگان محاسبه می‌کرد

13-افتتاحیه خود را در روزهای مناسبتی خاص برگزار کنید.

روز ولنتاین: شام‌های عاشقانه را با یک دسر خانگی و شمع رایگان برای بردن به خانه تبلیغ کنید.

عید نوروز: یک مهمانی برپا کنید و جوایزی اهدا کنید.

شب یلدا: در این مناسبت هدایایی نظیر تصاویر رایگان با سفره شب یلدا ارائه دهید.

چیدمان یک رستوران به مناسبت ولنتاین
چیدمان یک رستوران به مناسبت ولنتاین

14- با یک موسسه خیریه همکاری کنید

برای حمایت از بیماران سرطانی، کمک کردن به افراد بی‌خانمان، حفظ محیط‌زیست یک رویداد خیریه خود مانند پیاده‌روی یا دو راه بیندازید یا کمک‌ها خیرخواهانه ارئه دهید. فرمولی امتحان شده و درست وجود دارد که برای انواع مشاغل مناسب است. برای مثال به ازای هر x خریداری شده در روز افتتاح، y را به z اهدا خواهیم کرد.

تبلیغ کمک خیرخواهانه در ازای خرید
تبلیغ کمک خیرخواهانه در ازای خرید

15-  یک تم انتخاب کنید

مهمانی‌های دارای تم در حال حاضر بسیار همه‌گیر شده‌اند. می‌توانید با ترتیب دادن مراسم افتتاحیه بزرگ خود با تم یک برنامه تلویزیونی یا فیلم مورد علاقه، از این محبوبیت به نفع خود استفاده کنید.

16- دعوتنامه ارسال کنید

قبل از ارسال دعوت‌نامه رسمی، ابتدا افرادی را که می‌خواهید در مراسم افتتاحیه بزرگ مشاهده کنید مشخص کنید. نمی‌توانید همه را دعوت کنید. باید مخاطبان هدف را محدود کنید. به مهمانانی فکر کنید که احتمالاً آمدنشان سر زبان‌ها خواهد افتاد. برخی از افرادی که باید در لیست دعوتنامه قرار دهید: خانواده و دوستان، شرکای تجاری، مقامات محلی، مطبوعات محلی، سرمایه‌گذران، اینفلوئنسرها، وبلاگ‌نویسان محلی و…

17- یک سرآشپز مهمان دعوت کنید

ممکن است چند سرآشپز ماهر در شهرتان بشناسید. چرا یک نفر از آنها را به عنوان تبلیغ افتتاحیه رستوران خود دعوت نکنید؟

دعوت از سرآسپز مهمان برای تبلیغ یک رستوران
دعوت از سرآسپز مهمان برای تبلیغ یک رستوران

18- برای کودکان غرفه عکس ایجاد کنید

اگر در حال باز کردن چیزی مانند یک فست‌فود یا یک رستوران خانوادگی هستید، ممکن است بخواهید بچه‌ها را در برنامه‌های خود بگنجانید. می‌توانید یک غرفه عکس برای کودکان کامل با لوازم سبیل، کلاه و عینک خنده‌دار ایجاد کنید. غرفه عکس به مشتریان شما کمک می‌کند تا در جشن افتتاحیه بزرگ شما لحظات هیجان‌انگیزی را ثبت کنند.

19- تبلیغات

افتتاحیه بزرگ کسب‌وکار شما یک اتفاق بسیار هیجان‌انگیز و مهم و است. ترتیب دادن این افتتاحیه برای ایجاد بهترین لحظه برای پیشرفت کار شما بسیار حیاتی است. چاپ تراکت‌های تبلیغاتی پیش از افتتاحیه خود را فراموش نکنید.

برای تبلیغ بهترین یا بی نظیرترین غذاهای خود می‌توانید از منوهای ایستاده رومیزی نیز استفاده کنید. شما یک رستوران جدید هستید و مشتریان با شما آشنا نیستند،  بنابراین وقت بگذارید و داستان خود را در این منوهای رومیزی به اشتراک بگذارید. با افزودن کدهای QR مشتریان را به سمت تخفیف یا پیشنهادات موارد خاص منو سوق دهید تا این منوهای ایستاده را جذاب‌تر کنید.

نمونه ی تبلیغ منوی رومیزی ایستاده‌ برای رستوران Capital Grill
نمونه ی تبلیغ منوی رومیزی ایستاده‌ برای رستوران Capital Grill

 

همچنین می‌توانید زیر لیوانی‌های سفارشی برای تجارت خود طراحی کنید که نام، آدرس یا شعار رستوران شما را نشان دهد.

نمونه‌ی زیرلیوانی تبلیغی رستوران Boulevard Pub & Grill
نمونه‌ی زیرلیوانی تبلیغی رستوران Boulevard Pub & Grill

 

با افزودن یک طرح سفارشی روی ظروف مخصوص غذای بیرون‌بر و برچسبی که نشان دهنده نام رستوران شماست، تجارت خود را متمایز کنید.

بسته‌بندی زیبای پک های رستوران با طراحی جالب
بسته‌بندی زیبا با طراحی جالب

 

نمونه متن افتتاحیه رستوران

مهم نیست که رستوران شما چقدر بزرگ باشد، باید با یک افتتاحیه پرهیاهو رستورانتان را بازگشایی کنید. شاید حتی سرآشپزهای حرفه‌ای و فوق ستاره‌ای چون گورودن رامسی یا جیمی اولیور را داشته باشید؛ اما تا زمانی که مشتریان را به رستوران خود نکشانید نمی‌توانید از آنها پذیرایی کنید.

برای این منظور باید تبلیغاتی ویژه‌ای برای جذب مشتریان انجام دهید. تبلیغات پیامکی حاوی متن دعوتنامه افتتاحیه رستوران انتخاب مناسبی برای این هدف هستند.

در ادامه، مجموعه کاملی از نمونه متن افتتاحیه رستوران را جهت تبلیغات برای شما گرد آورده‌ایم. این لیست به منظور انتخاب متن زیبا برای افتتاحیه رستوران به شما کمک شایانی‌ می‌کند. با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

افتتاحیه رستوران

نمونه‌ متن زیبا برای دعوتنامه افتتاحیه رستوران

 1. قصد داریم سفر جدیدمان را با شما آغاز کنیم. افتتاحیه باشکوه ما را از دست ندهید.
 2. ما آمده‌ایم تا خاطرات خود را بشمارید نه کالری‌ها. با حضورتان به برگزاری پرشورتر افتتاحیه کوچکمان کمک کنید.
 3. غذای خوب، زندگی خوب. آمده‌ایم تا بهترین خاطرات را برای شما رقم بزنیم.
 4. (بشقاب ویژه) ما منتظر شماست.
 5. رستوران مورد علاقه‌تان همسایه شماست… تاریخ و زمان مراسم افتتاحیه……………
 6. عجله کنید. تعداد مهمانان محدود است. فرصت حضور در مراسم افتتاحیه ما را از دست ندهد. زمان و مکان….
 7. ما بهترین آشپزها را در آشپزخانه خودمان داریم. در روز………………. به افتتاحیه رستوران ما بپیوندید.
 8. ما غذاهایمان را با عشق برای شما آماده‌ می‌کنیم. افتتاحیه ما را از دست ندهید.
 9. امروز شروع در کنار شما بودنمان را جشن‌ می‌گیریم. زمان و مکان افتتاحیه……………
 10. ورزش یا سیب‌زمینی سرخ کرده‌ی بیشتر؟ افتتاحیه باشکوه ما را از دست ندهید.
 11. جشن مزه‌ها. تاریخ و زمان مراسم افتتاحیه…………………
 12. از اینکه شما را در مراسم افتتاحیه رستوران خود ببنیم، بسیار خرسند خواهیم شد.
 13. از این پس ناهار را میزبان شماییم. جهت اطلاع از زمان افتتاحیه عدد 1 را پیامک کنید.
 14. خرسندیم که به شما اطلاع دهیم در حال افتتاحیه شعبه‌‌ی دیگری از رستوران خود هستیم. مشتاقانه منتظر حضور گرمتان هستیم..
 15. در روز افتتاحیه بزرگ رستورانمان با حضورتان به ما برکت دهید.
 16. صممیانه از شما دعوت‌ می‌کنیم تا در افتتاحیه کوچکمان به ما بپیوندید.
 17. ما قصد داریم کل تجربه شما از رستورانگردی را تغییر دهیم. پس در روز جمعه در افتتاحیه رستورانمان به ما بپویندید.
 18. غذاهای لذیذ، جوایز و تخفیفات افتتاحیه در انتظار شما هستند. فرصت افتتاحیه ما را از دست ندهید.
 19. افتتاحیه شعبه دوم همیشه آرزویمان بوده، مفتخریم که اعلام کنیم سرانجام شعبه دوم خود را افتتاح کردیم. با ما در این افتتاحیه همراه باشید.
 20. اکنون که در جدیدی گشوده‌ایم، امیدواریم در این مسیر همراهمان باشید. منتظر حضور گرمتان در مراسم افتتاحیه هستیم.
 21. مفتخریم که از شما دعوت‌ می‌کنیم که در تاریخ ……………. به جشن افتتاحیه رستوران ما بپیوندید
 22. به دلیل تقاضاهای بسیار مفتخریم که اعلام کنیم شعبه جدیدمان را در تاریخ…………. افتتاح‌ می‌کنیم
 23. شما به جشن خصوصی افتتاحیه ما دعوت شده‌اید. با حضورتان ما را در برگزاری باشکوه این مراسم یاری دهید.
 24. مهمان ویژه‌‌ی افتتاحیه شعبه جدید ما در تاریخ………….. به نشانی……………………… باشید.
 25. صرف یک ناهار خوشمزه در اولین روز افتتاحیه با 50 درصد تخفیف.
 26. شما به افتتاحیه رستوران ما دعوت شده‌‌‌اید. جهت اطلاع از زمان افتتاحیه عدد 1 را پیامک کنید.
 27. جوایز ویژه روز افتتاحیه ما را از دست ندهید.
 28. با سورپرایزی ویژه منتظر حضور شما در مراسم افتتاحیه هستیم.
 29. تنها 24 ساعت دیگر تا روز افتتاحیه رستوران بزرگ………………. باقی است
 30. میزبان حضور گرمتان در مراسم افتتاحیه رستورانمان هستیم.
 31. پیشنهاد ویژه ما را به مناسبت بازگشایی شعبه جدیدمان از دست ندهید.
 32. فردا بعدازظهر منتظر حضور گرمتان در مراسم افتتاحیه‌مان هستیم.
 33. از 10 تا 50% درصد تخیفف به مناسبت روز افتتاحیه رستوران……………
 34. 70 درصد تخفیف هدیه رایگان ما به شما در مراسم افتتاحیه
 35. به مناسبت روز افتتاحیه غذای مورد علاقه‌تان را سفارش دهید و پیش غذا را مهمان ما باشید.
 36. خاطره‌ای فراموش نشدنی برای شما در افتتاحیه رستوران………… زمان و مکان……………..
 37. ملاقات با بهترین سرآشپز کشور در افتتاحیه رستوران……………….
 38. یک ناهار خوشمزه با 50%درصد تخیف به مناسبت روز افتتاحیه
 39. شانس خودتون رو برای گرفتن تخفیف 70 درصدی توی روز افتتاحیه از دست ندید. زمان و مکان………..
 40. همه غذاهای خوشمزه در یک بشقاب ویژه. فرصت افتتاحیه ما را از دست ندهید. زمان و مکان………..
 41. از وقتتان لذت ببرید.  پیش غذای رایگان به مناسبت افتتاحیه. زمان مکان……….
 42. به مناسبت افتتاحیه با خرید دو شام یک شام رایگان هدیه بگیرید.
 43. از بودن در کنار ما لذت خواهید برد. مراسم افتتاحیه ما را از دست ندهید.
 44. ما به مناسبت افتتاحیه یک هدیه فوق‌العاده برای شما در نظر گرفته‌ایم
 45. غذاهای محبوبتان را از دست ندهید. این جمعه با یک منوی ویژه به مناسبت افتتاحیه میزبان شما هستیم.
 46. فقط امروز به مناسبت افتتاحیه از تخفیف 50درصدی استفاده کنید.
 47. یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم. با نشان دادن این پیام هدیه‌ی ویژه‌ای در شب افتتاحیه از ما داشته باشید.
 48. خوردن یک غذای سالم به حفظ سلامتی شما کمک می‌کنه. افتتاحیه ما رو از دست ندین.
 49. یادتونه گفتیم قراره یه شعبه جدید بزنیم. حالا وقتشه بیاین به مراسم افتتاحیه‌مون. زمان و مکان……….
 50. این جمعه یک جشن افتتاحیه توی خیابون …………….. داریم. اگر علاقه‌مند هستین توی سایت ما ثبت نام کنید.

جمع بندی

یک افتتاحیه عالی می‌تواند نام رستوران شما را زبانزد کند. ایده‌های منحصر به فرد افتتاحیه ارائه شده در این مقاله به شما کمک می‌کند مشتریان جدیدی پیدا کنید که اخبار و حواشی رستوران شما را به دوستان خود منتقل می‌‌کنند. نشان دادن وفاداری به میهمانان و مراجعین از همان ابتدا می‌تواند به سود تجارت شما در سال‌های آینده باشد.

5 در مورد “19 ایده فوق العاده برای افتتاحیه رستوران باشکوه و منحصربفرد”

 1. سلام.
  من حداقل یک مرتبه به رستورانها یا کافی شاپ هایی که دکور خاص طراحی میکنن، یا بازی های جالب و چالشی برگزار میکنن میرم.
  اگه کیفیت شون خوب باشه قطعا مجددا میرم و به دوستان و آشناها هم معرفی شون میکنم

  1. ادمین سایت

   سلام جناب محمدی
   بله دقیقا همین طور هست. توی مارکتینگ هم میگن که یکی از تاثیرگذارترین روش های بازاریابی، تبلیفات دهان به دهان است.

 2. ایده های جالبی بود. خیلی از این ایده ها علاوه بر افتتاحیه میتونه بعدش هم استفاده شده. هم برای بازاریابی رستوران و هم برای رجوع بیشتر مشتری.

 3. ایول بابا من تا حالا این همه ایده های جالب برای مراسم افتتاحیه رستوران، یکجا ندیده بودم :)))))

 4. من این متن رو قبلا خونده بودم. الان دیدم نمونه متن دعوتنامه برای افتتاحیه رستوران هم به مقاله تون اضافه شده. مرسی که آپدیت و تکمیل میکنید مقاله هاتون رو

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *