نرم‌افزار باران

نرم افزار سامانه مودیان باران

این روزها احتمالا اسم سامانه مودیان را زیاد شنیده‌اید و شاید حتی درگیر ثبت نام در این سامانه هم شده باشید. همان‌طور که می‌دانید ارسال صورتحساب‌های الکترونیکی به سامانه مودیان از طریق دو روش شرکت‌های معتمد مالیاتی یا از طریق نرم افزارهای واسط سامانه مودیان انجام می‌شود. نرم افزار سامانه مودیان باران یکی از همین نرم‌افزارهاست که کاربری بسیار راحتی دارد و فاکتورهای شما را به شکلی بی‌دردسر برای سامانه مودیان ارسال می‌کند.

 این افزونه موجب اطمینان خاطر شما برای ارسال صحیح فاکتورها می‌شود و احتمال نقص و خطا در ارسال اطلاعات شما به سازمان را به صفر می‌رساند. اگر تاکنون این افزونه را خریداری نکرده‌اید، هم‌اکنون با کارشناسان ما تماس بگیرید. ما با مشاوره رایگان به شما در انتخاب این محصول و استفاده از ان کمک می‌کنیم.

نرم افزار سامانه مودیان

سامانه ارسال صورتحساب الکترونیکی باران چیست و چه کاربردی دارد؟

نرم افزار سامانه مودیان باران افزونه‌ای است که به نرم افزار حسابداری باران متصل می‌شود و مودی می‌تواند از طریق آن فاکتورهای الکترونیک خود را به سامانه مودیان ارسال کند. یکی از مزایای این برنامه، ارسال گروهی فاکتورها به سامانه مودیان و قابلیت مشاهده وضعیت فاکتورهای ارسال شده و نمایش تاریخچه ارسال است. این نرم افزار همچنین دارای قابلیت‌های مختلف از قبیل تنظیم واحد اندازه‌گیری، قابلیت تولید کلید عمومی و خصوصی و قابلیت مشاهده وضعیت فاکتورها و… است.

بیشتر بدانید: سامانه مودیان چیست؟

درخواست مشاوره رایگان

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

Hidden
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

امکانات نرم افزار مودیان باران

مشاهده لیست کالاهای نرم افزار و ثبت سریع شناسه کالاها

شناسه کالا/‌خدمت یک شماره ۱۳ رقمی است که به کالا/‌خدمت اختصاص داده می‌شود و درج آن الزامی است. شما باید به صورت دستی شناسه کالاهای خود را از طریق نشانی stuffid.tax.gov.ir  جستجو کرده و شماره‌ آن را در ستون شناسه کالاها در فرم لیست کالاهای افزونه سامانه مودیان باران ثبت کنند.

دریافت نتیجه ثبت فاکتور به سامانه و وضعیت آنها در سامانه

مشاهده لیست فاکتورهای فروش صادر شده در نرم افزار و ارسال گروهی آنها به سامانه

مشاهده واحدهای اندازه‌گیری و ثبت سریع شناسه واحدها

امکان ارسال فاکتورهای فروش، اصلاحی و ابطالی نرم افزار به سامانه

مشاهده لیست فاکتورهای فروش ارسال شده به سامانه و دریافت استعلام نتیجه به صورت گروهی

ثبت و نمایش تاریخچه ارسال و دریافت استعلام فاکتورها به صورت مجزا

امکان تولید کلید خصوصی، کلید عمومی و فایل CSR از طریق نرم افزار (در دست اجرا)

تصاویر پنل سامانه مودیان باران

ویژگی های بارز نرم افزار سامانه مودیان باران

طراحی زیبا

طراحی زیبا

طراحی صفحات این افزونه به گونه‌ای انجام شده که مانع از سردرگمی شما می‌شود و با حداقل جستجو می‌توانید به ابزار مدنظر خود دسترسی داشته باشید.

بروزررسانی دائم

بروزررسانی دائم

عدم محدودیت در ارسال تعداد فاکتور

عدم محدودیت در ارسال تعداد فاکتور

کاربری ساده

کاربری ساده

قیمت مناسب و رقابتی

قیمت مناسب و رقابتی

قیمت پکیج نرم افزار سامانه مودیان باران

خبر خوب برای مشتریان نرم افزار باران اینکه امکان استفاده از این افزونه برای مشتریان در هر زمان از سال فراهم است و می‌توانید نسخه اصلی این برنامه را با قیمت  2,700,000 تومان خریداری کنید.

نسخه اصلی

2,700,000 تومان
  • تولید کلید عمومی و خصوصی
  • امکان تولید فایل CSR
  • مشاهده وضعیت فاکتور در سامانه
  • ارسال گروهی فاکتور به سامانه
  • دریافت استعلام از نرم افزار به صورت گروهی
  • نمایش تاریخچه ارسال و دریافت
دمو و مشاوره رایگان

درخواست مشاوره رایگان

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

Hidden
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ویژگی‌های یک نرم افزار سامانه مودیان خوب

  • کاربری راحت

نرم افزار سامانه مودیان باید کاربری راحت و به دور از پیچیدگی داشته باشد. شما باید بتوانید در کمترین زمان کار با نرم افزار را یاد بگیرید و نیاز به تماس مداوم با پشتیبانی نداشته باشید.

  • ارسال سریع فاکتورها

نرم افزار سامانه مودیان باید این امکان را به شما بدهد که فاکتورهای اصلی، اصلاحی و ابطالی خود را به صورت گروهی و به سرعت به کارپوشه مالیاتی‌تان در سامانه مودیان ارسال کنید.

  • پشتیبانی حرفه‌ای

یک نرم افزار سامانه مودیان خوب باید خدمات پشتیبانی حرفه‌ای از طرف شرکت توسعه‌دهنده به منظور رفع اشکالات داشته باشد و همچنین آموزش لازم در خصوص نرم افزار داده شود. پشتیبانی به روش‌های مختلف حضوری، تلفنی و اینترنتی انجام می‌شود.

  • امنیت

نرم افزار سامانه مودیان باید امنیت اطلاعات کسب‌وکار شما را حفظ کند و همچنین یک سیستم بک‌آپ‌گیری برای ذخیره یک کپی از اطلاعات شما داشته باشد.

چرا بهتر است از نرم افزار واسط سامانه مودیان باران استفاده کنیم؟

به کمک این افزونه می‌توانید در هر زمانی از روز فقط با یک کلیک، انواع صورتحساب الکترونیکی را به سامانه مودیان ارسال کنید.

خدمات پشتیبانی و نصب نرم افزار مودیان باران

افزونه سامانه مودیان باران به سادگی با آپدیت نرم افزار شما به آخرین نسخه نصب می‌شود. ما همچنین در بخش پشتیبانی شرکت باران آماده پاسخگویی به سوالات شما در خصوص این افزونه هستیم.

 با استفاده از نرم افزار رابط سامانه مودیان باران، با پیچیدگی‌های این سامانه خداحفظی کن!

اگر به عنوان صاحب یک کسب‌کار این روزها دغدغه‌ ارسال صورتحساب الکترونیکی به سامانه مودیان و مشکلات آن را دارید، دیگر لازم نیست نگران باشید. ما با توسعۀ افزونۀ سامانه مودیان باران امکان اتصال مستقیم از طریق این برنامه به سامانه را فراهم ساخته‌ایم. فقط کافی است مراحل ثبت نام خود را در سامانه مودیان انجام دهید. سپس می‌توانید از طریق افزونۀ سامانۀ مودیان باران صورتحساب‌های خود را با چند کلیک ساده به سامانه این ارسال کنید. همچنین امکان مشاهده استعلام وضعیت فاکتورهای ارسالی نیز در این افزونه وجود دارد

مشاوره رایگان

درخواست مشاوره رایگان

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

Hidden
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پاسخ به سوالات متداول در خصوص نرم افزار سامانه مودیان باران

سامانه مودیان مالیاتی چیست؟

سامانه‌ای است که تحت عنوان قانون پایانه‌های مودیان راه‌اندازی شده است و مودیان مالیاتی باید در آن ثبت‌نام کرده و صورتحساب‌های الکترونیکی خود را از طریق نرم افزارهای واسط یا شرکت‌های معتمد به این سامانه ارسال کنند.

ساده ترین روش ارسال صورت حساب ها مالیاتی به سامانه مودیان چیست؟

ساده ترین روش ارسال صورتحساب‌ها به سامانه مودیان بدون مراجعه به شرکت‌های معتمد مالیاتی، استفاده از یک نرم افزار واسط است. نرم افزار سامانه مودیان باران این کار را به راحتی برای شما انجام می‌دهد

برای شروع صدور صورت حساب الکترونیکی از طریق نرم افزار سامانه مودیان باران، چه باید بکنیم؟

در مرحله اول پیش از صدور حساب الکترونیکی باید کلید عمومی و کلید خصوصی و شماره شناسه حافظۀ مالیاتی تهیه کنید و این اطلاعات را در قسمت تنظیمات افزونۀ سامانۀ مودیان باران وارد کنید.

چرا بهتر است از نرم افزارهای واسط مثل باران برای صدور صورت حساب های الکترونیکی استفاده کرد؟

افزونۀ سامانۀ مودیان باران به طور مستقیم به سامانه مودیان متصل می‌شود و برای ارسال صورتحساب به سامانه مودیان نیازی به هیچ ابزار دیگری ندارید. این روش برای شما بسیار به صرفه است و نیازی نیست هزینه بالای شرکت‌های معتمد را بپردازید.

آیا برای استفاده از نرم افزار مودیان باران، نیاز به نرم افزار و ماژول دیگری است؟

برای استفاده از نرم افزار سامانه مودیان باران باید حتما یکی از نسخه‌های نرم افزار باران را خریداری و نصب کرده باشید.

مزیت نرم افزار سامانه مودیان باران نسبت به رقبا چیست؟

با نرم افزار باران می‌توانید فقط با یک کلیک فاکتورهای خود را به سامانه مودیان ارسال کنید. این نرم افزار همچنین سرعت خوبی دارد و فاکتورهای شما را در کمترین زمان به سامانه ارسال می‌کند.

آیا استفاده از سامانه مودیان نیاز به علم یا پیش نیازی دارد؟

سامانه مودیان کاربری ساده‌ای دارد و با مطالعه راهنمای ارسال فاکتور از طریق  سامانه مودیان باران می‌توانید به راحتی فاکتورهای خود را به راحتی به سامانه مودیان ارسال کنید.