تبلت سفارش گیر رستوران

❓ آیا می‌دانید امروزه شهرنشینان بیش از گذشته برای زمان خود ارزش قائل هستند؟ آیا می‌دانید معطل کردن مشتریان در صف صندوق رستوران باعث نارضایتی آن‌ها شده و ممکن است برند شما را برای همیشه کنار بگذارند؟

✔️ سیستم سفارش گیر رستوران اندروید یکی از فناوری‌های نوظهور است که در رستوران‌‌ها، سفره‌خانه‌ها و مجموعه‌‌‌هایی که فروش سالن دارند، استفاده می‌شود. مشتریان می‌توانند از روی تبلت یا سفارش‌گیر و با مشاهده منو و تصاویر مربوطه سفارش خود را ثبت کند. در روش ثبت با سفارشگیر اندروید سفارش مشتری به محض ثبت جهت طبخ به آشپزخانه فرستاده می‌شود و این امر باعث صرفه‌جویی در وقت می‌شود. اپلیکیشن سفارشگیر یکی از افزونه‌های کاربردی نرم افزار حسابداری رستوران باران است.

قیمت و مشاوره رایگان

سخت افزارهای قابل استفاده

مزایای استفاده از سیستم سفارش‌ گیری رستوران

قیمت و مشاوره رایگان

امکانات تبلت سفارش‌ گیری گارسون

 • سفارشگیری بسیار ساده توسط اپراتور با استفاده از تلفن همراه یا تبلت
 • سفارش‌گیری به صورت آنلاین و چاپ لحظه ای فاکتور در آشپزخانه
 • سفارش‌گیری آفلاین و ارسال فاکتورها به محض اتصال به اینترنت
 • امکان ثبت فاکتور و افزودن مشتری برای هر میز
 • ارسال اتوماتیک اطلاعات سفارش به آشپزخانه
 • امکان جست‌وجوی آسان سریع کالاها
 • منوی فروش مطابق با منوی فروش نسخه ویندوزی ‌‌‌‌نرم‌افزار
 • امکان تسویه فاکتور در نسخه اندروید و ثبت آن در نسخه ویندوزی
 • چاپ فاکتور فروش براساس تنظیمات نسخه ویندوزی
 • امکان اتصال به چاپگرهای همراه (کمری)
 • ارسال پرینت سفارشات به آشپزخانه به محض ثبت فاکتور
 • ارسال فاکتور به پرینتر صندوق یا پرینترهای قابل حمل
 • امکان نظرسنجی از مشتری پس از صرف غذا
 • قابلیت اتصال به پرینتر و کارتخوان
 • امکان نصب روی کارتخوان‌‌‌‌های اندرویدی (فن‌آوا و پرداخت نوین) و دریافت خودکار مبلغ از طریق کارتخوان و چاپ فاکتور از طریق چاپگر دستگاه

نکات مهم در خصوص دستگاه سفارش‌ گیر رستوران

این روزها اتفاقات جالبی در دنیای فناوری می‌افتد. این یک واقعیت غیرقابل انکار است که تقریباً همه مشاغل باید همگام با فناوری پیش بروند. صنعت رستوران نیز از این قاعده مستثنی نیست؛ زیرا صاحبان رستوران‌ها می‌خواهند با استفاده از به‌روزترین فناوری‌ها تجارت خود را رونق بخشند. این روزها راه اندازی رستوران بدون توجه به فناوری های مدرن امری شکست خورده است.

سفارشگیر اندروید یکی از همین فناوری‌های نوظهور است که در رستوران‌‌ها، سفره‌خانه‌ها و مجموعه‌‌‌هایی که فروش سالن دارند، استفاده می‌شود. مشتریان می‌توانند از روی تبلت یا سفارش‌گیر و با مشاهده منو و تصاویر مربوطه سفارش خود را ثبت کند. در روش ثبت با سفارشگیر اندروید سفارش مشتری به محض ثبت جهت طبخ به آشپزخانه فرستاده می‌شود و این امر باعث صرفه‌جویی در وقت می‌شود. سفارشگیر اندروید قابلیت نصب روی گوشی همراه و تبلت را دارد و گارسون‌ها می‌توانند به راحتی آن را روی گوشی‌ها یا تبلت‌های خود نصب کنند.

سفارشگیر اندروید

مشکلات ثبت سفارش در روش دستی و سنتی

اشتباه در ثبت سفارش

در سیستم‌‌‌‌های دستی ثبت سفارش در رستوران گارسون تلفن را پاسخ می‌دهد و سفارش مشتری را روی کاغذ یادداشت می‌کند یا سفارش را به صورت دستی از سر میزها می‌گیرد و به آشپزخانه می‌برد. گرچه این فرایند بسیار ساده به نظر می‌رسد، پیشخدمت‌ها اغلب هنگام نوشتن سفارش یا ارسال سفارش به آشپزخانه اشتباه می‌کند و این اشتباهات باعث می‌شوند مشتری تجربه‌های ناخوشایندی داشته باشد.

صف‌‌‌‌های طولانی

بسیاری از رستوران‌ها در مراکز خرید شلوغ  و مناطق پرجمعیت قرار دارند. ایستادن در صف‌های طولانی، مشتریانی که با قدم‌زدن در مراکز خرید اکنون گرسنه شده‌اند را خسته می‌کند. آن‌ها دوست دارند غذای دلخواه خود را در کمترین زمان ممکن در مقابلشان ببینند.

مشکلات ثبت سفارش در روش دستی و سنتی

عدم ثبت اطلاعات مشتریان

مطالعات نشان می‌دهد که تقریباً 20درصد از مشتریان شما 80 درصد از فروش شما را تامین می‌کنند. بنابراین بسیار مهم است که بدانید آن افراد چه کسانی هستند. و با ارائه امتیازات ویژه باشگاه مشتریان، وفادارترین مشتریان خود را تشویق کنید تا به رستوران شما بازگردند.

عدم کنترل بر موجودی

سیستم‌های مدیریت موجودی قبل از تمام شدن موجودی به شما هشدار می‌دهد. در حالی که در روش‌‌‌‌های سنتی این امکان وجود ندارد. تصور کنید که اگر در طول یک روز شلوغ یکی از کالاهای مهم شما تمام شود، این اتفاق چه تاثیری بر فروش شما می‌گذارد.

مشکلات ثبت سفارش در روش دستی و سنتی

مشکلات گزارشگیری

شما باید بتوانید میزان فروش، هزینه کالاهای فروخته شده، موجودی و سود خود را به راحتی ردیابی کنید. و این کار را در هر زمان و مکانی انجام دهید. سیستم‌‌‌‌های جدید این کار را به صورت خودکار انجام می‌دهد و در زمان شما صرفه‌جویی می‌کند. درحالی که برای گرفتن گزارش به روش سنتی باید با صدها صفحه‌ی کاغذ و صفحات اکسل متعدد سروکله بزنید.

امکانات سفارشگیر اندروید

دستگاه کارتخوان اندرویدی سفارشگیر

 • سفارشگیری بسیار ساده توسط اپراتور با استفاده از تلفن همراه یا تبلت بصورت آنلاین و آفلاین
 • امکان ثبت فاکتور و افزودن مشتری برای هر میز
 • ارسال اتوماتیک اطلاعات سفارش به آشپزخانه
 • امکان جست‌وجوی آسان سریع کالاها
 • منوی فروش مطابق با منوی فروش نسخه ویندوزی ‌‌‌‌نرم‌افزار
 • امکان تسویه فاکتور در نسخه اندروید و ثبت آن در نسخه ویندوزی
 • چاپ فاکتور فروش براساس تنظیمات نسخه ویندوزی
 • امکان اتصال به چاپگرهای همراه (کمری)
 • ارسال پرینت سفارشات به آشپزخانه به محض ثبت فاکتور
 • ارسال فاکتور به پرینتر صندوق یا پرینترهای قابل حمل
 • امکان نصب روی کارتخوان‌‌‌‌های اندرویدی (فن‌آوا، نگین زرین، پرداخت نوین) و دریافت خودکار مبلغ از طریق کارتخوان و چاپ فاکتور از طریق چاپگر دستگاه

مزایای سیستم ثبت سفارش غذا رستوران با سفارشگیر اندروید

بهبود تجربه مشتریان

مشتریان فقط برای لذت‌بردن از غذاهایی که سرو می‌کنید به رستوران شما نمی‌آیند، بلکه مشتاق تجربه‌ای خاطره‌انگیز از غذا خوردن هستند. در عصر دیجیتال امروز، مردم را نمی‌توان از فناوری دور کرد، بنابراین سرمای‌گذاری روی منوی تبلت دیجیتال یکی از موثرترین روش‌ها برای حفظ مشتریان فعلی و جذب مشتریان جدید است. منوی تبلت‌ها یک تجربه منحصربه‌فرد و لذت‌بخش از طریق نمایش منوی جذاب و سهولت در افزودن یا حذف سفارشات  و یافتن انتخاب‌های ویژه منو در رستوران شما، به مهمانان رستوران ارائه می‌دهد.

فرایند سفارش سریع‌تر و بهبود  سرویس‌دهی

با ارسال مستقیم سفارشات به آشپزخانه، رستوران‌ها می‌توانند زمان مورد نیاز برای سفارش و سرو غذا را تا حد زیادی کاهش دهند. این امر نه تنها تجربه صرف ناهار را برای کسانی که در رستوران هستند، بهبود می‌بخشد؛ بلکه میزها را سریع‌تر آزاد می‌کند و برای رستوران هایی که ممکن است فضای محدودی داشته باشند مفید است.

منوی ساده و قیمت‌گذاری به روز شده

با سفارشگیر اندروید دیگر نیازی به جایگزینی منوها ندارید. هر بار که در موارد یا قیمت منو تغییراتی ایجاد می شود. لازم نیست روی قیمت ها را با برچسب بپوشانید، امری که باعث نازیبایی منوها شما می‌شود.

با استفاده از تبلت سفارشگیر، می‌توانید منوی رستوران خود را تنها در چند ثانیه به روز کنید و  این کار را در هر زمان و هر مکان انجام دهید. حتی برای انجام این کار نیازی به حضور فیزیکی در رستوران خود ندارید.مزایای سفارشگیر اندروید

افزایش فروش

منوی سفارشگیر اندروید به شما کمک می‌کند تا فروش خود را افزایش دهید و اقلام مختلف غذا و نوشیدنی را به مهمانان رستوران خود معرفی کنید. غذاها و نوشیدنی‌هایی که قبلاً کمتر مورد استقبال قرار گرفته یا به ندرت توسط مهمانان سفارش داده می‌شدند، می‌توانند به سرعت جزو پرطرفدارترین‌ها قرار بگیرند.

بهبود شانس موفقیت

رقابت در صنعت رستوران هر روز سخت‌تر می‌شود. برای زنده ماندن و برنده شدن، باید روی رستوران خود به‌روز کنید. اگر رقبای شما روی فناوری سرمایه گذاری کرده‌اند تا رستوران‌های خود را همگام با تکنولوژی کنند، شما نیز باید این کار را انجام دهید.پرداخت ایمن در سفارشگیر اندروید

استفاده از سفارشگیر اندروید می‌تواند به مدر‌ن‌سازی رستوران شما و پیشرفت آن نسبت به سایر رستوران‌ها کمک کند. به احتمال زیاد مشتریان رستوران شما تجربیات فوق‌العاده‌ای را که در رستوران شما به دست می‌آورند با همسالان خود به اشتراک می‌گذارند و نظرات خوبی را در گوگل یا رسانه‌های اجتماعی ارسال می‌کنند.

ساده‌سازی، تسریع و ایمن‌سازی روند پرداخت

یکی دیگر از دلایل کلیدی که مسافران عاشق پرداخت تبلت هستند این است که این روش پرداخت بسیار امن است و به آنها اجازه می‌دهد تا روش پرداخت خود را انتخاب کنند. سفارشگیرهای اندروید مجهز به کارتخوان و حتی در بعضی موارد مجهز به چیپ NFC هستند.

کاهش اشتباهات و خطاهای انسانی به هنگام ثبت سفارش

با استفاده از سفارشگیر اندروید ثبت سفارشات به آسانی انجام می‌شود و همچنین سفارش مستقیماً به آشپزخانه ارسال می‌شود. بدین ترتیب هیچ خطایی بین کارکنان  و آشپزها رخ نمی‌دهد. دقت بیشتر به معنای هدر رفتن  غذای کمتر و در کل مشتریان راضی‌تر است. و دیگر لازم نیست کارکنان زمانشان را صرف اصلاح سفارشات کنند.

چرا باید از سفارشگیر اندروید استفاده کنیم؟

چرا باید از سفارشگیر اندروید استفاده کنیم؟

هدف تمامی رستوران‌ها این است که در کمترین زمان به مشتریان بسیاری خدمات ارائه دهند.

اما چگونه به این هدف می‌توانند دست یابند؟؟

یکی از کارهایی که می‌توانند در جهت افزایش بهره‌وری انجام دهند این است که زمان مورد نیاز برای ثبت سفارش را کاهش دهند و علاوه بر این میزان تردد گارسون ها را کم کنند؛ ترددهای مداومی مانند مراجعه‌کردن به صندوق، اطلاع دادن سفارشات به کارکنان آشپزخانه و…

همچنین نباید اجازه دهید پیشخدمت‌‌‌‌های شما چهار تا پنج سفارش را به طور هم‌زمان دریافت کنند؛ زیرا این کار باعث می‌شود در هنگام ثبت سفارشات اشتباه کنند و در نتیجه زمان تحویل سفارشات افزایش یابد یا حتی بدتر، این اشتباهات در ثبت سفارشات باعث ناخشنودی مشتریان شما شود.

در ادامه می‌بینید که نحوۀ ثبت سفارشات با سفارشگیر اندرویدی چقدر آسان است.

پیشخدمت شما سفارش مشتریان را سر میزها می‌گیرد و آن را در سفارشگیر اندروید، تلفن هوشمند یا تبلت ثبت می‌کند.

چرا باید از سفارشگیر اندروید استفاده کنیم؟

سفارش بعد از ثبت به آشپزخانه فرستاده می‌شود، در چاپگر آشپزخانه چاپ شده یا در مانیتور نمایش داده می‌شود.

بدین ترتیب در حالی که گارسون شما هنوز سر میز مشتریان شماست. کارکنان رستوران در آشپزخانه می‌توانند بلافاصله سفارشات را ببینند و آماده‌سازی آن را شروع کنند.

‌‌‌‌نرم‌افزار سفارشگیر اندروید

‌‌‌‌نرم‌افزار رستورانی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌‌‌‌های یک ‌‌‌‌نرم‌افزار سفارش است. در صورتی که به هر دلیلی ارتباط با اکسس پوینت قطع شود، گارسون می‌تواند تمام سفارشات را به تفکیک ثبت نموده و پس از اتصال، به آشپزخانه ارسال نماید. ‌‌‌‌

‌‌‌‌نرم‌افزار سفارشگیر اندروید

جمع‌بندی

امروزه تمامی کسب‌وکارها در حال رشد و توسعه هستند. در هر بار مراجعه به رستوران‌ها شاهد پیشرفت‌هایی هستیم. این تغییرات همان‌طور که کار افرادی شاغل در رستوران را ساده‌تر می‌نماید باعث جلب‌توجه و رضایت مشتریان نیز می‌شود. همین امر باعث مراجعه مجدد مشتریان به مجموعه می‌گردد؛ زیرا مدرن بودن رستوران خود یک عامل تبلیغاتی محسوب می‌شود. یکی از تغییرات و پیشرفت‌های چند سال اخیر در صنعت رستوران سفارش‌گیر اندروید رستوران بوده است. سفارشگیر اندروید به شما کمک می‌کند تا سرعت روند ثبت سفارش خود را به شکل قابل توجهی افزایش دهید و در کمترین زمان به مشتریان خدمت‌رسانی کنید.

درخواست مشاوره رایگان

در صورت تمایل جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص نرم افزار سفارش‌گیر رستوران باران، فرم زیر را تکمیل نموده و یا با کلیک روی دکمه تماس مستقیم، با مشاوران باران صحبت کنید.

تماس مستقیم

ارسال فرم:

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

قیمت سیستم سفارش‌گیر

هر دستگاه اندروید

900,000تومان
 • امکان پرینت فاکتور و رسید کارتخوان در لحظه
 • آپدیت لحظه ای قیمت و موجودی محصولات
 • ارسال آنی فاکتور به صندوق و آشپزخانه
 • جستجوی سریع محصولات منو
 • سیستم عامل اندروید 5 و بالاتر