نرم‌افزار باران

تبلت سفارشگیر چیست و چه کاربردی دارد؟ (5 از مزایا آن)

مقاله تبلت سفارشگیر چیست و چه کاربردی دارد

در عصر دیجیتال امروزی، نمی‌توان مردم را از فناوری دور نگه داشت، بنابراین سرمایه‌گذاری روی تبلت سفارشگیر یکی از موثرترین راه‌ها برای حفظ مشتریان فعلی و جذب مشتریان جدید است.

یک باریستا با تبلت سفارشگیر در دست

تبلت سفارشگیر چیست؟

به طور معمول، کارکنان کافی شاپ یا رستوران شما باید سر میزها بروند، سفارشات را در یک دفترچه یادداشت بنویسند و سپس برای انتقال سفارشات به آشپزخانه مراجعه کنند. اما تبلت سفارشگیر نیاز به قلم و کاغذ را از بین می‌برد.

تبلت‌های سفارشگیر اساساً نسخه قابل حمل سیستم فروشگاهی شما هستند که گارسون می‌تواند در حین حرکت از آن‌ها برای ثبت سفارشات استفاده کند. تبلت سفارشگیر قابلیت نصب نرم افزار حسابداری رستوران را دارد و مستقیم به سیستم فروشگاهی شما وصل می‌شود. با تعریف منو باعث می‌شود گارسون با چند کلیک بتواند سفارش مشتری را ثبت کند.

تبلت سفارشگیر که به راحتی به منو وصل شده است

مزایای تبلت سفارشگیر رستوران چیست؟

  1. افزایش سرعت خدمات

تبلت سفارشگیر مستقیماً با نرم‌افزار حسابداری رستوران شما ارتباط برقرار می‌کند. پس از ثبت سفارش، سفارشات را مستقیماً به چاپگرهای آشپزخانه می‌فرستد. با این کار سفارشات سریع‌تر ثبت می‌شوند و در نتیجه مشتریان راضی‌تر هستند. هرچه میانگین زمان صرف غذا سریع‌تر باشد، می‌توانید در یک روز به مشتریان بیشتری خدمت کنید. این به نوبه خود باعث افزایش درآمد شما می‌شود.

  1. افزایش دقت سفارش

ثبت سفارش بر روی تبلت میزان اشتباهات گارسون‌های شما را کاهش می‌دهد. اگر گارسون مجبور باشد برای ثبت سفارشات به صندوق فروشگاهی مراجعه کند، ممکن است برخی سفارشات را به خاطر نیاورد.

  1. به روز رسانی راحت قیمت‌ها

با تبلت سفارشگیر دیگر نیازی نیست هر بار که آیتم‌های منو یا قیمت‌ها تغییر می‌کند، منوی قدیمی خود را با منوی جدید جایگزین کنید. یا روی قیمت‌ها خط بکشید و یا برچسب بزنید.

با استفاده از منوی دیجیتال تبلت می‌توانید منوی رستوران خود را تنها در چند ثانیه به‌روز کنید و در هر زمان و هر مکان می‌توانید این کار را انجام دهید، حتی برای انجام این کار نیازی به حضور فیزیکی در رستوران خود ندارید.

  1. بهبود تجربه مشتری

بهبود تجارب مشتریان همیشه درآمد شما را افزایش می‌دهد. تجربیات بهتر باعث بازاریابی شفاهی برای رستوران شما می‌شود.

  1. بهبود شانس موفقیت کسب‌ و کار

رقابت در صنعت غذا و نوشیدنی در حال افزایش است. برای برنده شدن باید بتوانید ارزش بیشتری به رستوران یا کافه خود بدهید. اگر رقبای شما روی فناوری برای خودکارسازی رستوران‌های خود سرمایه‌گذاری کرده‌اند، شما نیز باید این کار را انجام دهید.

جمع‌بندی

تبلت سفارشگیر می‌تواند به مدرن‌سازی رستوران شما کمک کند. مشتریان شما  به احتمال زیاد تجربیات خود را با دوستانشان به اشتراک می‌گذارند و نظرات خوبی را در گوگل یا رسانه‌های اجتماعی ارسال می‌کنند.

سوالات متداول

 

تبلت سفارشگیر چیست؟

تبلت‌های سفارشگیر اساساً نسخه قابل حمل سیستم فروشگاهی شما هستند که گارسون می‌تواند در حین حرکت از آن‌ها برای ثبت سفارشات استفاده کند.

مزایای تبلت سفارشگیر چیست؟

افزایش سرعت خدمات، افزایش دقت سفارش،به روزرسانی راحت قیمت‌ها، بهبود تجربۀ مشتری و بهبود شانس موفقیت کسب‌وکار از مزایای تبلت سفارشگیر است.

قیمت تبلت سفارشگیر رستوران چقدر است؟ 

تبلت‌های سفارشگیر بسته به برند و قابلیت‌ها قیمت‌های مختلفی دارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *