نرم‌افزار باران

24 ایده خاص برای “تولید محتوای رستوران و غذا” در اینستاگرام

مقاله تولید محتوا برای رستوران

آیا می‌دانید که به گفتۀ ۷۸ درصد از افراد، پست‌های رسانه‌های اجتماعی کسب‌وکارها بر تصمیم‌گیری خرید آنها تأثیر می‌گذارد؟ شبکه‌های اجتماعی یک کانال بازاریابی برای مشاغل مختلف از جمله رستوران‌‌‌ها است. اگر یاد بگیرید که چگونه از شبکه‌های اجتماعی به درستی استفاده کنید‌‌‌ می‌توانید منتظر افزایش وفاداری مشتریان، شهرت بیشتر برندتان باشید و فرصتی ارزشمند برای شکل دادن به استراتژی کسب‌و‌کار خود به منظور مطابقت با نیازهای مشتری به دست می‌آورید. در حال حاضر 79 درصد از رستوران‌های مستقل و 59 درصد از زنجیره‌های زنجیره‌‌ای در شبکه‌های اجتماعی حضور دارند. اگر جزو آنها نیستید، وقت آن است که به آن‌ها بپیوندید و از مزایای این استراتژی بازاریابی رستوران بهره‌مند شوید.

فهرست محتوای صفحه پنهان کردن

مدیریت رستوران میتونه خیلی ساده تر باشه :)

تصویری از نرم افزار باران
checkراحت بفروش!

check راحت‌تر حسابداری کن!

check و مثل آب خوردن درآمد رستورانت رو افزایش بده.

check ۳۶۵ روز رایگان کنارتیم…

check شروع قیمت: 1,720,000 تومن

درخواست مشاوره رایگان:

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

Hidden
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

چرا فعالیت در شبکه‌های اجتماعی برای رستوران‌‌‌ها مهم است؟

امروزه رسانه‌های اجتماعی به تعریف برند کمک‌‌‌ می‌کند و به شما امکان‌‌‌ می‌دهد با مشتریان خود تعامل برقرار کنید. احتمالاً بهترین پلتفرم برای فعالیت از نظر زیبایی‌شناسی اینستاگرام است که حول تصاویر می‌چرخد ​​و راهی عالی برای نشان دادن تم بصری و سبک رستوران شما است. اینستاگرام همچنین دارای قابلیتی به نام استوری است. این قابلیت به شما امکان می‌دهد استوری‌های کوچک با تصاویر و ویدیوهایی ایجاد کنید که فقط به مدت 24 ساعت نمایش داده می‌شوند.

فعالیت مشتریان و رستوران ها در رسانه‌های اجتماعی

 

24 ایده برای تولید محتوا برای رستوران در شبکه‌های اجتماعی (اینستاگرام)

اما از کجا شروع‌‌‌ می‌کنید؟ چگونه استراتژی حضورتان در شبکه‌های اجتماعی رستوران را توسعه‌‌‌ می‌دهید؟ و چگونه رستوران خود را در رسانه‌های اجتماعی تبلیغ‌‌‌ می‌کنید؟ در ادامه این مقاله، ایده‌هایی برای تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی برای شما گره آورده‌ایم

1. داستان رستوران خود را تعریف کنید

مشتریان عاشق خواندن داستان شکل‌گیری یک برند هستند. تاریخچه مختصری از رستوران خود را به اشتراک بگذارید. پستی را به این موضوع اختصاص دهید و در مورد این صحبت کنید که موسس رستوران چه کسی است و چگونه شروع کرده، رستوران شما برای چه چیزی بیشتر شناخته شده است؟ دلیل نام‌گذاری اسم رستورانتان چیست؟

2. از پشت صحنه آشپزی رستوران خود عکس بگذارید

با به اشتراک گذاشتن نحوه تهیه غذا در آشپزخانه خود‌‌‌ می‌توانید به راحتی کاربران جدید را جذب کنید. چگونه این کار را انجام دهید: یکی از غذاهای خاص خود را انتخاب کنید و از آشپز خود در حال آماده سازی آن فیلم بگیرید.‌‌‌ می‌توانید انتخاب کنید که کل فرآیند درست کردن یک غذا را نشان دهید اما حتی یک کلیپ 10 ثانیه‌‌ای فیله کردن ماهی‌‌‌ می‌تواند واقعاً مؤثر باشد. شما‌‌‌ می‌خواهید مهارت‌‌‌ها و استعدادهای کارکنان خود را به رخ بکشید و کاربران جدید را تشویق کنید تا غذای شگفت‌انگیز شما را امتحان کنند.

رستورانی که پشت صحنه آشپزی رستوران خود عکس گذاشته است
رستورانی که پشت صحنه آشپزی رستوران خود عکس گذاشته است

3. کارکنان خود را به فالوورهای خود معرفی کنید

کارکنان شما دارایی بزرگ کسب‌و‌کار شما هستند. از استعدادها، تخصص، شخصیت‌‌‌ها و علایق متمایز آنها استفاده کنید. هر هفته (یا ماه) یک پست را به یکی از اعضای تیم اختصاص دهید. عکسی از آنها در حال کار در رستوران قرار دهید و خاطره‌ای از مشتریان یا غذای مورد علاقه آنها را در کپشن بنویسید. اشتراک‌گذاری عکس‌های کارکنانتان نشان‌‌‌ می‌دهد که به تیم خود اهمیت‌‌‌ می‌دهید.

معرفی کارکنان رستوران به فالوورها
رستوران Grey Dog در شهر نیویورک عکسی از کارکنان خود در سال 1996 به اشتراک گذاشته است

4. فالوورهای خود را تشویق به ثبت نظر کنید

رسانه‌های اجتماعی نباید مانند یک ورزش با تماشاگر باشند. با پرسیدن سوالات سرگرم کننده، فالوورها و مشتریان خود را مشارکت دهید. از آنجا که همه رستوران‌‌‌ها برای تعامل با فالوورها وقت نمی‌گذارند، انجام این کار‌‌‌ می‌تواند شما را متمایز کند و وفاداری مشتریان را افزایش دهد. از مخاطبان بخواهید نظراتشان را بنویسند.

افزایش engagement فالوور ها در اینستاگرام
رستوران وست‌ویل برای افزایش مشارکت کاربران، معمولاً سؤالی را در پایاین کپشن‌های خود از فالوورهایش می‌پرسد

5. نظرسنجی از مشتریان برگزار کنید

تعامل با مخاطبان بخش مهمی از بازاریابی رسانه‌های اجتماعی است! یک راه آسان برای تشویق مشارکت فالوور، پرسیدن سوال از مخاطبان از طریق نظرسنجی است. خوشبختانه برای شما، اینستاگرام و فیس بوک یک ویژگی سوال و نظرسنجی دارند که استفاده از آن بسیار آسان است!

همچنین می‌توانید از این فرصت برای انجام تحقیقات بازار استفاده کنید و از مشتریان خود بپرسید که غذای مورد علاقه‌شان چیست یا حتی از آن‌ها بخواهید به منوی جدید شما رای دهند.

نظرسنجی از مشتریان رستوران در اینستاگرام
ایده نظرسنجی از مشتریان برای تولید محتوای رستوران

6. مسابقه شبکه‌های اجتماعی برگزار کنید

از طریق برگزاری مسابقه ساده یک جایزه به فالوورهای خود هدیه دهید. چند راه برای انجام این کار وجود دارد. می‌توانید این جایزه را به تنهایی میزبانی کنید یا با کسب‌و‌کار دیگری شریک شوید تا یکدیگر را تبلیغ کنید.

چه جایزه‌‌ای در نظر بگیرید؟ این‌‌‌ جایزه می‌تواند یک کارت هدیه یا یک تجربه منحصر به فرد باشد، مانند یک شام عاشقانه برای دو نفر در روز ولنتاین. یا می‌توانید در روز ولنتاین با یک گلفروش محلی شریک شوید و گل‌های او را به عنوان بخشی از بستۀ جایزه بگنجانید. مسابقه عکس، مسابقه کپشن، یا حتی فقط با دعوت از کابران برای تگ کردن دوستان خود باعث افزایش تعامل آنلاین می‌شود.

7. از محتوای تولید شده توسط کاربران استفاده کنید

محتوای تولید شده توسط کاربر یکی از ساده‌‌ترین ایده‌های تولید محتوا برای گنجاندن در استراتژی بازاریابی رسانه‌های اجتماعی رستوران شما است.

اینستاگرام خود را چک کنید و ببینید آیا کسی شما را اخیرا در یک پست یا استوری تگ کرده است یا خیر. این پست‌‌‌ها را به اشتراک بگذارید. به یاد داشته باشید که آن‌‌‌ها را منشن کنید و پیام کوتاهی مانند «متشکرم (نام کاربری)» درج کنید. استفاده از یک # خاص (هشتگ) برای نشان دادن رستوران شما و تگ کردن نمایه شما در عکس‌های کاربران باعث بیشتر دیده شدن رستوران شما در اینستاگرام می‌شود.

استفاده از ugc برای تولید محتوای رستوران
ایده استفاده از محتوای تولید شده توسط کاربران

8. از استوری اینستاگرام و لایو اینستاگرام استفاده کنید

قابلیت‌های اینستاگرام خیلی بیشتر از عکس است. هدف لایو اینستاگرام این است که محتوای رسانه‌های اجتماعی رستورانتان را برای مشتریان جذاب نگه دارید. به آشپزخانه بروید تا به مشتریان نشان دهید که پشت درهای بسته رستوران شما چه اتفاقی می افتد، یا در طول یک رویداد ویژه پخش زنده داشته باشید تا مخاطبانتان آن را ببینند.

9. منوی فصلی خود را تبلیغ کنید

هر فصل موج جدیدی از مواد اولیه و مشتریان را به همراه دارد. جدیدترین ایده‌های منوی رستوران را با عکس‌های روشن و زیبا از آیتم‌های منوی جدید خود به نمایش بگذارید. عکس‌های زیبا از غذاها شما مشتریان را گرسنه‌‌‌ می‌کند. با اطلاع دادن به فالوورهای خود که فصلی و محدود هستند، احساس فوریت در آن‌ها ایجاد کنید!

هر بار که منوی خود را تغییر‌‌‌ می‌دهید یا مواد جدیدی را به غذاهای معمولی خود معرفی‌‌‌ می‌کنید، در مورد آن در شبکه‌های اجتماعی صحبت کنید. از تازگی کسب‌و‌کار خود برای بازاریابی رستوران استفاده کنید.

تولید محتوا برای رستوران در اینستاگرام
ایده تبلیغ منوی فصلی برای تولید محتوای رستوران

10. فروشندگان محصولات خود را تبلیغ کنید

برجسته کردن فروشندگان و تامین‌کنندگان راهی عالی برای نشان دادن مواد تشکیل دهنده و توجه به جزئیات غذاها است. با ماهی فروش محلی خود یا خرده‌فروشی که محصولات خود را از وی‌‌‌ می‌خرید عکس بگذارید. توضیحی اضافه کنید که چرا محصول آنها را انتخاب کرده‌اید و چرا مشتریان آن را دوست دارند. اگر خوش‌شانس باشید، فروشنده پست را دوباره به اشتراک‌‌‌ می‌گذارد. این امر رستوران شما را در بیشتر معروف‌‌‌ می‌کند و ممکن است در آینده منجر به مشتریان بیشتری شود. همچنین می‌توانید یک استوری اینستاگرام یا رویداد لایو اینستاگرام از رفتن شما به آن مکان (فروشگاه، پرتئینی و غیره) و نحوه انتخاب بهترین مواد تشکیل دهنده ایجاد کنید.

11. از پشت صحنه‌های خود عکس بگذارید

سرگرمی‌های کارکنان خود را منتشر کنید، مانند دورهمی‌های، شعار انگیزشی که استفاده‌‌‌ می‌کنید، یا آهنگی که همه دوست دارید در حین تمیز کردن می‌خوانید یا عکسی از خود در حال صحبت با یک کشاورز یا فروشنده محلی به اشتراک بگذارید.

تولید محتوا برای رستوران از پشت صحنه
ایده عکاسی از فعالیت های پشت صحنه برای تولید محتوای رستوران

12. بهترین نظرات مشتریان خود را استوری کنید

قدرت نظرات مشتریان را دست کم نگیرید! عاشق خواندن تجربیات دیگران هستند. هر هفته حداقل یک نقد مثبت نشان دهید. نظرات نه تنها قدرت تأثیرگذاری بر تصمیم مصرف‌کننده برای خرید از شما را دارند، بلکه‌‌‌ می‌توانند اعتبار برند شما را با جلب اعتماد مصرف کننده بیشتر کنند.

اگر‌‌‌ می‌خواهید با فالوورها و مشتریان خود تعامل داشته باشید، باید آماده پاسخگویی باشید. شما نمی‌توانید فقط یک سوال بپرسید و به پاسخ‌‌‌ها پاسخ ندهید – این موضوع برای نظرات مثبت و منفی نیز صدق‌‌‌ می‌کند. پاسخ دادن به نظرات منفی به شما فرصتی‌‌‌ می‌دهد تا از خود دفاع کنید مانند «این غذا گران است زیرا ما فلان مواد غذایی محلی را استفاده می‌کنیم»

تولید محتوا برای رستوران با استفاده از نظرات کاربران
ایده استوری نظرات مثبت مشتریان برای تولید محتوای رستوران

13. سال نو/مناسبت‌ها را تبریک بگویید

وقتی یک جشن یا تعطیلات بزرگ نزدیک است، برای تهیه یک پست تبریک ساده وقت بگذارید. به عنوان مثال، تبریک «سال نو چینی مبارک» به مشتریان نشان‌‌‌ می‌دهد که به آنها اهمیت‌‌‌ می‌دهید

تبریک سال نو و مناسب های ملی در اینستاگرام رستوران

14. منوی خود را به اشتراک بگذارید

با طراحی منو رستوران و بعد از آن با اشتراک گذاری منوی خود، مشتریان را مجذوب خود کنید. مشخص کنید که چه زمانی منو تغییر‌‌‌ می‌کند.

15. در مورد هر گونه برنامه فعلی یا آینده اطلاع رسانی کنید

آیا برای روز ولنتاین یا سایر مناسبت‌های بزرگ تبلیغات یا برنامه خاصی انجام‌‌‌ می‌دهید؟ به فالوورهای خود اطلاع دهید!

حتی می‌توانید با اعلام شمارش معکوس برای چیزی خاص، هیاهو ایجاد کنید.

رویدادهای محلی را به اشتراک بگذارید که فکر‌‌‌ می‌کنید مشتریان شما به آنها اهمیت‌‌‌ می‌دهند. برای مثال اگر با یک موسسه خیریه محلی همکاری‌‌‌ می‌کنید، پستی منتشر کنید که مشتریان شما را تشویق‌‌‌ می‌کند تا به آخرین کمپین خود کمک مالی کنند. اگر در یک کمپین خیریه شرکت کرده‌اید یا از آن حمایت مالی کرده‌اید، عکس‌های خود و کارمندانتان را که در آن حضور دارند، پست کنید.

همچنین می‌توانید درباره اخبار زیر اطلاع رسانی کنید

 • آدرس شعبه جدید
 • آیتم جدید منو
 • کارمندان جدید
 • حمایت از فعالیت‌های اجتماعی
انتشار خبر های جدید رستوران در اینستاگرام
ایده اطلاع رسانی برای تولید محتوای رستوران

16. غذاهای گیاهخواری، دوستدار محیط‌ زیست خود را تبلیغ کنید

بیش از 3درصد از بزرگسالان ایالات متحده گیاهخوار یا وگان هستند و میلیون‌‌‌ها نفر دیگر غذاهای گیاهی را ترجیح دهند. پست‌هایی قرار دهید که غذاهای بدون گندم، بدون لبنیات یا سایر غذاهای مناسب برای کسانی که به نوع خاصی از رژیم غذایی نیاز دارند را برجسته کنید.

 17. مواد تشکیل دهنده غذاهای خود را نشان دهید

آیا از تامین کنندگان محلی موادغذایی خود را می‌خرید؟ اگر چنین است، از رسانه‌های اجتماعی برای بیان داستان موادی که در غذای شما وجود دارد استفاده کنید. به عنوان مثال،‌‌‌ می‌توانید عکس‌هایی از سبزیجات در حال برداشت را به اشتراک بگذارید، یا یک مصاحبه کوتاه با یکی از تامین کنندگان خود آپلود کنید.

18. سیاست‌های حامی محیط زیست خود را در عمل نشان دهید

مصرف کنندگان دوست دارند فکر کنند که مشاغل مورد علاقه آنها به محیط زیست اهمیت‌‌‌ می‌دهند. نشان دادن شیوه‌های بازیافت، تعهد شما به استفاده از مواد غذایی ارگانیک یا سیاست‌های مشابه، شهرت شما را به عنوان یک صاحب کسب‌وکار مسئول تقویت می‌کند.

19. حمایت‌های خیریه خود را نشان دهید

اگر با موسسه خیریه همکاری می‌کنید، پست‌هایی را منتشر کنید که دنبال‌کنندگان را تشویق می‌کند تا به آخرین کمپین‌های خود کمک مالی کنند. اگر از رویدادهای خیریه حمایت مالی‌‌‌ می‌کنید، عکس‌های خود و کارکنانتان را که در آن حضور دارند، پست کنید.

حمایت‌های خیریه خود را نشان دهید
ایده گذاشتن عکس از فعالیت‌های خیریه برای تولید محتوا

20. اگر به دنبال استخدام کارمندان جدید هستید، به فالوورهای خود اطلاع دهید

اگر به دنبال استخدام کارمند جدید هستید، یک نسخه از آگهی شغلی خود را در شبکه‌های اجتماعی ارسال کنید. ممکن است توجه کسی را جلب کند که قبلاً عاشق غذا خوردن در رستوران شما است و‌‌‌ می‌تواند کاندیدای عالی باشد.

21. با عکس‌های خلاقانه توجه فالوورهای خود را جلب کنید

کاربران رسانه‌های اجتماعی از محتوای جذاب بصری حمایت می‌کنند، بنابراین با عکس گرفتن از مواد غذایی با کیفیت بالا از آنها استفاده کنید. این عکس می‌تواند معمولاً یک عکس زیبا از فروشگاه شما یا یک عکس وسوسهانگیز از غذای شما باشد.

استفاده از تصاویر جذاب و گرافیکی برای تولید محتوای رستوران
رستوران سوشی بندی در نیویورک از یک عکس خلاقانه برا روز جهانی سوشی استفاده کرد

22. محتوایی را منتشر کنید که به وب سایت شما پیوند دارد

اگر وب سایت یا وبلاگی دارید، با ارسال پیش نمایش‌های قابل کلیک از محتوای خود، یافتن آن را برای فالوورها آسان کنید.

23. یک دستور غذا را به اشتراک بگذارید

دستورالعمل آسانی برای منوی مورد علاقه مشتریانتان دارید؟ چرا دستور غذا را به اشتراک نمی‌گذارید تا آنها بتوانند این غذا را در خانه بپزند. نگران نباشید این کار سرآشپزهای شما را بیکار‌‌‌ نمی‌کند. می‌توانید با تشویق مشتریان خود برای تگ کردن شما در غذاهای پخته شدۀ خود، این کار را به یک فعالیت سرگرم کننده تبدیل کنید! یک راه عالی دیگر برای تعامل با مشتریان، به اشتراک گذاشتن نکات و ترفندهای غذایی است!

اشتراک دستور پخت غذا در اینستاگرام رستوران
ایده اشتراک گذاشتن دستور غذا با فالوورها برای تولید محتوا

24. سایر اکانت‌های رسانه‌های اجتماعی خود را تبلیغ کنید

غیرمعمول نیست که یکی از حساب‌های شما در شبکه‌های اجتماعی پربازدیدتر از بقیه باشد. به عنوان مثال، آیا لایک‌های شما در فیس بوک زیاد است اما فقط تعداد کمی فالوور در اینستاگرام دارید؟ از محبوب‌‌ترین کانال‌های رسانه‌های اجتماعی خود برای تبلیغ سایر پلتفرم‌ها استفاده کنید.

4 دلیل که چرا رستوران شما باید در شبکه‌های اجتماعی فعالیت داشته باشد

 1.  وفاداری و اعتماد مشتریان را افزایش‌‌‌ می‌دهد

شبکه‌های اجتماعی یک راه عالی برای ارتباط شفاف با مشتریان است. به آنها اجازه‌‌‌ می‌دهید نظرات خود را بنویسند، سؤال بپرسند و کارهای روزمره خود را با آن‌ها به اشتراک می‌گذارید. این کارها باعث ایجاد وفاداری و اعتماد مشتریان می‌شود.

 1. مشتریان را به سفیر برندتان تبدیل‌‌‌ می‌کند

هیچ چیز بهتر از تبلیغات رایگان نیست. تشویق مشتریانتان به ارسال تصاویری از غذا و تجربه خود، راهی تضمین شده برای افزایش طرفداران رستوران شما است. به یاد داشته باشید که‌‌‌ می‌توانید محتوای تولید شده توسط کاربران نیز برای اشتراک‌گذاری در سایت خود استفاده کنید و مهمانان را تشویق کنید که هنگام ارسال تصاویر از رستوران شما از هشتگ # استفاده کنند. با استفاده از هشتگ رستوران می‌توانید بازدید پست‌های خود را نیز افزایش دهید.

 1.  تبلیغ در آن رایگان است

وقتی صحبت از بازاریابی رایگان می‌شود، رسانه‌های اجتماعی حرف اول را می‌زنند. تبلیغات در آن‌ها حتی یک ریال هزینه ندارند (مگر اینکه از تبلیغات پولی استفاده کنید).

 1. به حفظ تعامل شما با مشتریانتان کمک می‌کند

این مورد احتمالاً مهمترین دلیل استفاده از رسانه‌های اجتماعی است زیرا هر فرد به طور متوسط ​​حدود 145 دقیقه در روز را در شبکه‌های اجتماعی صرف‌‌‌ می‌کند. شبکه‌های اجتماعی شما را با مشتریانتان مرتبط‌‌‌ می‌کند.

برای راه اندازی اکانت رستوران خود در رسانه‌های اجتماعی مراحل زیر را دنبال کنید

 • یک اکانت تجاری در فیس بوک، اینستاگرام، توییتر، تیک تاک یا یوتیوب برای رستوران خود راه‌اندازی کنید.
 • از لوگو و رنگ‌های رستوران خود در پروفایل خود استفاده کنید تا صفحه شما به راحتی شناسایی شود.
 • به تمامی اکانت‌هایتان یک بیوگرافی اضافه کنید و وب سایت رستوران، مکان، ساعت کاری، منوی دیجیتال و نحوه تماس مشتریان با شما را در آن قرار دهید.
 • برای تعامل با مشتریان و جذب مشتریان جدید، شروع به گذاشتن پست کنید.

نکات مهم برای فعالیت کسب‌وکار در شبکه‌های اجتماعی

درست مانند غذاهای لذیذی که از آشپزخانه شما بیرون‌‌‌ می‌آید، ثبات در رسانه‌های اجتماعی عامل کلیدی است. اطلاعات شما باید در تمام اکانت‌های شما در رسانه‌های اجتماعی یکسان باشد تا اطمینان حاصل شود که مشتریان شما‌‌‌ می‌توانند به راحتی تجارت شما را پیدا کنند (و عاشق آن شوند).

نام برند

نام رستوران خود را در تمام پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی ثابت نگه دارید تا وقتی مشتریان به دنبال شما می‌گردند، بدانند که فلان صفحه متعلق به رستوران شما است. اگر نام رستوران شما قبلاً انتخاب شده است، نام شهر یا مخفف آن را به آخر اضافه کنید. (یعنی: اگر @burgerbar گرفته شد، @burgerbar.nyc را امتحان کنید)

عکس‌های پروفایل

درست مانند نکته بالا، این امر را در همه اکانت‌های خود رعایت کنید. لوگوی رستوران شما بهترین گزینه برای عکس پروفایل است.

مکان رستوران

مشتریان پست شما را‌‌‌ می‌بینند و مجذوب‌‌‌ رستوران شما می‌شوند. آنها تصمیم‌‌‌ می‌گیرند برای رزرو با شما تماس بگیرند، اما نمی‌توانند شماره تلفن، ایمیل یا اطلاعات موقعیت مکانی شما را پیدا کنند زیرا فراموش کرده‌اید آن را در صفحه رسانه اجتماعی خود قرار دهید. برخی از سایت‌های رسانه‌های اجتماعی فقط یک آدرس را مجاز می‌دانند، بنابراین اگر رستوران شما چندین شعبه دارد، آدرس شعبه اصلی یا محبوب‌ترین شعبه رستوران خود را بگذارید.

نشانی وب‌سایت رستوران شما

هر پلتفرم رسانه اجتماعی دارای یک فیلد وب‌سایت است که به شما این امکان را‌‌‌ می‌دهد تا مشتریان آنلاین خود را به آن هدایت کنید.

بخش‌های «درباره من» یا «بیو»

این قسمت باید شامل توضیح مختصری درباره رستوران شما باشد

تولید محتوا برای رستوران در شبکه های اجتماعی

هر چند وقت یک بار باید پست بگذارید؟

یک قانون کلی این است که سعی کنید حداقل سه بار در هفته در حساب‌های رسانه‌های اجتماعی کسب‌و‌کار خود پست بگذارید، در غیر این صورت ارتباطتان با فالوورها کم‌رنگ‌‌‌ می‌شود. سعی کنید چندین بار در هفته پست بگذارید.

جمع بندی

شبکه‌های اجتماعی یک راه ارتباط مستقیم با مشتریان موجود و بالقوه فراهم‌‌‌ می‌کنند. از نمونه‌های تولید محتوای این مقاله برای تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید. فراموش نکنید رسانه‌های اجتماعی بخش مهمی از اداره یک کسب‌وکار مدرن هستند و به شما کمک کنند پایگاه مشتریان خود را گسترش دهید و بازدیدکنندگان را به مشتریان ثابت تبدیل کنید.

2 دیدگاه دربارهٔ «24 ایده خاص برای “تولید محتوای رستوران و غذا” در اینستاگرام»

 1. بسیار کامل بود. اما برای افراد بی تجربه بهتر است از متخصصین این حوزه برای شروع مشاوره دریافت کنند. برای بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ ایده های کسب و کاری خود می توانید از پیدایش مشاوره دریافت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *