نرم‌افزار باران

فرم محاسبه آنلاین حقوق ماهانه سال 1403 | رایگان

محاسبه رایگان و آنلاین حقوق ماهانه بر اساس قانون کار سال 1401

فیش حقوقی دارای دو بخش اصلی درآمد و کسورات است. درآمد شامل حقوق پایه به علاوه مزایایی مانند حق مسکن، حق اولاد، حق سنوات، فوق‌العاده کار، اضافه کاری و… می‌شود. بخش دوم، یعنی کسورات، شامل بیمه تامین اجتماعی، مالیات و… است. پرداختی خالص در فیش حقوقی همان حقوق و دستمزدی است که در نهایت پس از کسر کسورات، مالیات و بیمه به حساب کارگران یا کارکنان در پایان هر ماه واریز می‌شود. برای محاسبه پرداختی خالص باید کسورات را از جمع ناخالص پرداختی در فیش حقوقی کم کنیم. فیش حقوقی برای تمامی شاغلان از طرف نهاد و سازمانی که برای آن کار می‌کنند، صادر می‌شود.

 محاسبه حقوق با لحاظ کردن همه این جزئیات می‌تواند کار سخت و طاقت‌فرسایی باشد. اینجاست که فرم محاسبه آنلاین حقوق ماهانه مفید واقع می‌شود. این فرم یک ابزار نرم افزاری است که با هدف خودکارسازی و ساده کردن فرآیند محاسبه حقوق کارکنان برای کارفرمایان، مدیران منابع انسانی، حسابداران، کارجویان طراحی شده است. فرم محاسبه آنلاین حقوق و دستمزد بر اساس ورودی‌ها، حقوق و دستمزدتان را در کمتر از چند ثانیه محاسبه می‌کند. با این سرویس دیگر نیازی به صرف ساعات طولانی برای محاسبه حقوق و دستمزد ندارید و می‌توانید در زمانتان صرفه‌جویی کنید.  با واردکردن اطلاعات فردی خود و پارامترهای لازم، می‌توانید حقوق و دستمزدتان  را براساس آخرین اخبار حقوق و دستمزد کارکنان و مصوبه شورای عالی کار محاسبه کنید.

برای محاسبه آنلاین و رایگان حقوق و دستمزد خود با توجه به جداول و قوانین جدید سال 1403 اطلاعات زیر را تکمیل بفرمایید. در انتهای صفحه حقوق ماهانه قابل مشاهده خواهد بود.