نرم‌افزار باران

چگونه نرم افزار فروشگاهی به بهبود عملکرد کسب‌وکارم کمک می‌کند؟ (تاثیر استفاده از نرم افزار فروشگاهی)

مقاله تاثیر نرم افزار فروشگاهی

استفاده از روش‌های سنتی حسابداری و اکسل برای مدیریت امور مالی و حسابداری دردسر زیادی دارد. افزایش حجم اطلاعات باعث کندی این سیستم‌ها شده همچنین امکان تحلیل داده‌ها با آن‌ها وجود ندارد. نرم افزار فروشگاهی تمام فرآیندهای مدیریت فروشگاهتان را خودکار می‌کند و امکانات زیادی را در اختیار شما می‌گذارد. اگر هنوز برای فروشگاه خود نرم افزار حسابداری تهیه نکرده‌اید، با ما همراه باشید، تا با تاثیر نرم افزار حسابداری فروشگاهی بر مدیریت فروشگاهتان آشنا شوید.

مدیریت فروشگاه میتونه خیلی ساده تر باشه :)

 • راحت بفروش!
 • راحت‌تر حسابداری کن!
 • و مثل آب خوردن درآمد فروشگاهت رو افزایش بده.
 • ۳۶۵ روز رایگان کنارتیم…
 • شروع قیمت: 2,477,000 تومن
تصویری از نرم افزار باران

درخواست مشاوره رایگان:

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

Hidden
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تاثیر نرم افزار فروشگاهی بر عملکرد فروشگاه

تصویر کارتونی با مفهوم نرم افزار فروشگاهی برای مدیریت فروشگاه

نرم افزار فروشگاهی تاثیر زیادی در مدیریت فروشگاه شما  دارد و به موفقیت و بهینه‌سازی عملکرد فروشگاه شما کمک می‌کند. در ادامه برخی از این تاثیرات را ذکر می‌کنیم:

 •  افزایش سرعت و دقت در عملیات فروش

نرم افزار فروشگاهی با خودکار کردن صدور فاکتورها و عملیات پردازش پرداخت باعث افزایش دقت و سرعت در عملیات فروش شما می‌شود و احتمال خطا در ثبت اطلاعات فروش را به صفر می‌رساند.

 •  مدیریت بهتر موجودی کالاها

مدیریت موجودی یکی از جنبه‌های حیاتی اداره یک فروشگاه است، اما نظارت بر آن می‌تواند سخت و چالش‌برانگیز باشد. به همین دلیل است که بسیاری از کسب‌وکارها از نرم‌افزار فروشگاهی به عنوان ابزاری برای ساده‌سازی فرآیند مدیریت موجودی خود استفاده می‌کنند. با به کارگیری نرم افزار فروشگاهی، می‌توانید فرآیندهای مدیریت موجودی خود را ساده کنید و اطلاعات ارزشمندی را به دست آورید که به شما در اتخاذ تصمیم‌های تجاری بهتر کمک می‌کند.

 •  پیگیری سفارشات و ارسال‌ها به صورت خودکار

نرم افزار فروشگاهی با ویژگی مدیریت پیک به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی فاکتورها را به راننده‌ها اختصاص دهید و وضعیت سفارشات ارسال شده را پیگیری کنید.

 •  بهبود تجربه مشتری و رضایت او

نرم‌افزار فروشگاهی با درک رفتار و ترجیحات مشتری، تجربه مشتری را بهبود می‌بخشد و با افزایش سرعت در ارائه خدمات، رضایت مشتری را نیز افزایش می‌دهد.

تاثیر نرم افزار فروشگاهی بر سودآوری فروشگاه

نرم افزار فروشگاهی با ارائه ویژگی‌های متعدد مانند مدیریت مشتریان، کنترل هزینه‌ها، مدیریت دقیق موجودی، مدیریت انبار، کاهش هزینه‌های انبار و کاهش اشتباهات در محاسبات، به شما کمک می‌کند درآمد و سود خود را افزایش دهید.

 •  افزایش فروش از طریق بهبود عملکرد فروشگاه

نرم‌افزار فروشگاهی با بهینه‌سازی عملیات‌ها، ساده‌سازی فرآیندها و ارتقای تجربیات مشتری، منجر به رشد و موفقیت کسب‌وکار شما می‌شود. با استفاده از ویژگی باشگاه مشتریان، می‌توانید مشتریان را تشویق به خرید بیشتر کنید و فروشتان را افزایش دهید. همچنین شما می‌توانید پیامک‌های تبلیغاتی برای مشتریان خود بفرستید و آن‌ها را از فروش‌های ویژه آگاه کنید.

 • کاهش هزینه‌ها از طریق بهینه‌سازی فرآیندها و کاهش خطاها

خطای انسانی و اشتباه در پردازش پرداخت‌ها هزینه زیادی برای کسب‌وکارها دارد. نرم افزار فروشگاهی با بهینه‌سازی فرآیند پرداخت و همچنین ارائه ویژگی مدیریت موجودی مانع از ضرر شما و افزایش یا کاهش موجودی انبار می‌شود.

 •  افزایش بهره‌وری کارکنان فروشگاه

نرم افزار فروشگاهی فرآیندهایی نظیر پردازش سفارش، ردیابی فروش و مدیریت موجودی را خودکار می‌کند. در نتیجه، پرسنل می‌توانند روی فعالیت‌های مهم‌تر، مانند کمک به مشتریان یا تنظیم نمایشگر، تمرکز کنند، زیرا زمان کمتری را صرف وارد کردن دستی داده‌ها می‌کنند. بدین ترتیب پرسنل می‌توانند وظایف خود را با سرعت و دقت بیشتری انجام دهند و بهره‌وری‌شان را افزایش دهند.

 • افزایش وفاداری مشتریان

نرم افزار فروشگاهی اطلاعات مشتریان شما را ذخیره می‌کند. شما می‌توانید از این داده‌ها برای اجرای کمپین‌های بازاریابی و ایجاد پیشنهادهای شخصی‌سازی‌شده به‌طور خاص برای هر مشتری استفاده کنید و بدین ترتیب وفاداری مشتریانتان را افزایش دهید.

 هدف از استفاده از نرم افزارهای فروشگاهی

نرم افزار حسابداری فروشگاهی به شما کمک می‌کند تا جریان نقدینگی‌تان را ردیابی کرده، سوابق مالی دقیق را حفظ کنید و تاثیر میزان فروش را بر وضعیت نقدی خود ارزیابی کنید. همچنین با این نرم افزار می‌توانید مالیات را بر روی فاکتورهای خود به راحتی محاسبه کرده و فاکتورهای مورد تایید دارایی صادر کنید. به طور کلی نرم افزار فروشگاهی به شما ذر اداره تمام جنبه‌های کسب‌وکارتان کمک می‌کند و باعث کاهش هزینه‌هایتان می‌شود.

صندوق فروشگاهی در یک فروشگاه

 امکانات نرم افزار حسابداری فروشگاهی

نرم افزار حسابداری فروشگاهی امکانات زیر را در اختیار شما می‌گذارد.

 • مدیریت فاکتورها

با نرم افزار حسابداری صدور فاکتورها و مدیریت آن آسان‌تر می‌شود. به عنوان مثال، هر زمان که کالایی را می‌خواهید بفروشید با بارکدخوان می‌توانید به راحتی بارکد کالا را اسکن کنید. سپس به طور خودکار جزئیات کالا، مالیات و… در نرم افزار نمایش داده می‌شود و می‌توانید در کمترین زمان فاکتور صادر کنید.

 • مدیریت موجودی

مدیریت موجودی یک ویژگی ارزشمند است که به خرده‌فروشان اجازه می‌دهد تا موجودی را در زمان واقعی ردیابی کنند. بدین ترتیب می‌توانند همیشه سطح موجودی را بهینه نگه دارند و جلوی کاهش و افزایش موجودی را بگیرند.

 • مدیریت مشتریان

نرم افزار فروشگاهی دارای ابزارهای عالی برای مدیریت و جذب مشتری است، بدین ترتیب می‌توانید سطح بالایی از خدمات شخصی بر اساس سابقه خرید مشتریان ارائه دهید. به عنوان مثال، اگر دیدید که مشتری اخیراً یک وسیله خاص را خریده است، می‌توانید لوازم جانبی آن را به وی پیشنهاد دهید یا به یادآوری کنید که فلان محصول شارژ شده است.

 • گزارشگیری

ابزارهای گزارش‌دهی، از جمله گزارشات هزینه، صورت سود و زیان، گزارش‌های موجودی، برای خرده‌فروشان بسیار کاربردی هستند و به آن‌ها اجازه می‌دهند داده‌های فروش را ببینند و کالاهای پرفروش و کم‌فروش را شناسایی کنند. ابزارهای گزارش‌دهی به شما کمک می‌کنند اثربخشی تبلیغات، کارکنان برتر، مشتریان وفادار و روند خرید مشتری را پیگیری کنید. می توانید روزها و فصل‌های پرفروش و کم‌فروش را شناسایی کنید تا تعداد کارکنان را بهینه کنید. بسیاری از ابزارهای گزارش‌دهی به شما امکان می‌دهند فیلترهای مختلفی مانند بازه زمانی را برای دریافت اطلاعات دقیق‌تر اعمال کنید.

 نتیجه‌گیری

نرم‌افزار فروشگاه‌های با بهبود کارایی کارکنان، خودکار کردن وظایف و عملیات‌های خرید، فروش و حسابداری، ساده‌سازی جریان‌های کاری و فراهم کردن دسترسی لحظه‌ای به اطلاعات، مدیریت فروشگاه شما را ساده کرده و به شما کمک می‌کند، سود خود را در کمترین زمان افزایش دهید. اگر می‌خواهید بر تمام جنبه‌های فروشگاه خود مدیریت کنید و با ارائه خدمات به مشتریان بیشتر، درآمدتان را افزایش دهید، به شما پیشنهاد می‌کنیم خرید نرم افزار حسابداری را در برنامه خود قرار دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *