نرم‌افزار باران

10 اپلیکیشن حسابداری شخصی آیفون (iOS) + دانلود رایگان

مقاله برنامه های حسابداری شخصی

حسابداری و مدیریت پول شامل کنترل دقیق هزینه‌ها است. یکی از راه‌های انجام این کار استفاده از نرم‌‎افزار و خدمات رایگان است. نرم‌افزارهای رایگان حسابداری شخصی می‌تواند به طرز شگفت‌انگیزی موثر باشد و به شما در پیگیری هزینه‌ها، مدیریت بودجه و تهیه گزارش‌ها کمک کند.

اگرچه برنامه‌های حسابداری اندروید فاقد عملکرد کامل برنامه‌های نرم‌افزاری وب و دسکتاپ هستند، اما راحتی و دسترسی آسان، آن‌ها را به دارایی‌های ارزشمندی کارآفرینان پرمشغله تبدیل می‌کند. با این نرم‌افزارها می‌توانید کارهای حسابداری را چه در خانه، چه در جاده، چه در محل کار یا در سفر انجام دهید.

ویژگی‌‌ها و امکانات برنامه‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است و گاهی اوقات نسخه اندروید و اپل برنامه‌‌ها با هم متفاوت هستند. برخی از برنامه‌های حسابداری تلفن همراه بسیار ساده هستند و در درجه اول برای کنترل و مدیریت حساب‌ها مفید هستند، در حالی که برخی دیگر به طور فزاینده‌ای پیچیده هستند و ویژگی‌های بسیاری دارند که به شما امکان مشاهده گزارش‌ها، ثبت و ارسال فاکتورها، تطبیق تراکنش‌ها و موارد دیگر را می‌دهند.

ما بهترین نرم‌افزارهای حسابداری شخصی را در این مقاله به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید بهتر انتخاب کنید که کدام یک برای شما بهتر است.

بهترین برنامه‌های رایگان حسابداری شخصی برای ویندوز، اندروید و ios

کاربردهای برنامه‌های حسابداری شخصی

نرم افزار حسابداری شخصی به شما این امکان را می‌دهد که ببینید پول شما به صورت ماهانه یا سالانه کجا خرج می‌شود و از این اطلاعات برای تعیین اهدافتان استفاده کنید. برای مثال، اگر بخواهید ببینید چقدر طول می‌کشد تا برای یک ماشین پس‌انداز کنید، یا کجا می‌توانید هزینه‌هایتان را کاهش دهید، این نرم‌افزارها می‌تواند ابزار قدرتمندی باشد.

این نرم‌افزار به شما امکان می‌دهد یادآورهایی را برای پرداخت‌های آتی تنظیم کنید، ورودی‌ها و خروجی‌ها را با نمودارها یا نمودارها تجزیه‌وتحلیل کرده و بودجه‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت تعیین کنید.

می‌توانید به جای مدیریت دستی بودجه خود، با صفحات اکسل فراوان در حال حرکت، از این ابزارها برای تجزیه‌وتحلیل دقیق‌تر وضعیت مالی خود استفاده کنید.

مزایای برنامه‌های حسابداری شخصی

  • محاسبات دستی میزان خطای انسانی را افزایش می‌دهد. درحالی که نرم‌افزار از دقت بالایی در محاسبه برخوردار است.
  • نرم‌افزار حسابداری دارای ویژگی‌های کارآمدی مانند سرعت پردازش بیشتر و اتوماسیون است و بنابراین کارها را ساده‌ می‌کند.
  • در نرم‌افزارهای حسابداری مالی، داده‌ها فقط یک بار در برنامه وارد می‎‌شوند. سپس قابلیت یکپارچه‌سازی داده‌های مناسب را به هر کدام و همه برنامه‌های دیگر مجموعه ارسال‌ می‌کند تا همه با هم هماهنگ باشند.
  • اطلاعات در هر کجا که لازم باشد در دسترس است.

بهترین اپلیکیشن های حسابداری شخصی آیفون (iOS)

برنامه های ایرانی حسابداری شخصی

1- اپلیکیشن حسابداری نیو

حسابداری شحصی نیو برای آیفون
تصویر محیط اپلیکیشن حسابداری شحصی نیو

اپلیکیشن حسابداری شخصی نیو یک راه‌حل ساده برای مدیریت شخصی امور مالی روی آیفون است. ثبت و مدیریت تراکنش‌های بانکی، ثبت درآمد و هزینه‌ها و گزارشگیری، ابزار بودجه‌بندی، ثبت و مدیریت اقساط از امکانات این اپلیکیشن است.

هزینه لازم برای تهیه برنامه: رایگان

دانلود حسابداری شخصی نیو از سایت رسمی شرکت

2- حسابداری پارمیس همراه

حسابداری شحصی پارمیس برای iOS
تصویر محیط اپلیکشین حسابداری پارمیس همراه

حسابداری پارمیس همراه نرم افزاری قدرتمند، ساده، رایگان برای مدیریت مالی شخصی و خانوادگی بر روی تلفن همراه و تبلت است. در این نرم‌افزار می‌توانید عملیات‌های ثبت وام و اقساط، ثبت هزینه‌ها و درآمدها، ثبت تمامی دریافت‌ها (نقد و بانک، بدهی و تسویه و…) و پرداخت‌ها را بصورت نقد و چک (هزینه‌ها، بدهی‌ها و…) و… را انجام دهید. این بنرامه اولین اپ بین المللی ایرانی با پشتیبانی از زبان‌های انگلیسی و عربی است.

هزینه لازم برای تهیه برنامه: رایگان

دانلود پارمیس همراه از سیب ایرانی

3- حسابداری شخصی کیف پول محک

حسابداری شخصی کیف پول محک
تصویر محیط اپلیکشین حسابداری شخصی کیف پول محک

برنامه‌ حسابداری شخصی کیف پول محک طوری تعریف شده است که هر کسی با هر سطح از دانش و توانایی بتواند از آن استفاده کند. تعریف حساب های مختلف (نقدی و بانک)، ثبت و کنترل بدهی و طلب ها از اشخاص، امکان تعریف بودجه بندی ماهانه و هفتگی، ثبت موعد چک های دریافتی و پرداختی و اقساط و… از ویژگی‌های این برنامه است.

پیشنهاد مطالعه  5 بهترین نرم افزارهای اندرویدی یادآوری چک + مدیریت چک

هزینه لازم برای تهیه برنامه: در دو نسخه رایگان و نسخه حرفه‌ای عرضه شده است

دانلود حسابداری شخصی کیف پول محک از سیب ایرانی

4- اپلیکیشن حسابداری شخصی فانوس

اپلیکیشن حسابداری شخصی فانوس
تصویر محیط اپلیکیشن حسابداری شخصی فانوس

یکی از معروفترین برنامه‌های حسابداری شخصی که به کمک آن می‌توانید هزینه‌ها و صورت‌حساب‌های خود را در کنار مانده حساب خود پیگیری کنید. این برنامه به صورت اتوماتیک و رایگان هزینه‌ها و درآمدهای شما را ثبت می‌کند، آن‌ها را هوشمندانه مدیریت کرده و به شما پیشنهادهای اقتصادی ارائه می‌دهد.

هزینه لازم برای تهیه برنامه: رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای

دانلود حسابداری شخصی فانوس از iapps

۵- برنامه حسابداری قلک

برنامه حسابداری قلک
تصویر محیط برنامه حسابداری قلک

با این اپلیکیشن می‌توانید تمامی تراکنش‌های مالی خود را بسیار ساده و به دور از هرگونه پیچیدگی کنترل کرده و آن‌ها را مدیریت کنید. پس از انجام هر تراکنش و دریافت پیامک بانک، نرم‌افزار بصورت خودکار پیامک را خوانده و آن را در قسمت واریز یا برداشت بانک مربوطه ذخیره خواهد کرد. با رفتن به پنل نمایش تراکنش‌ها می‌توانید شرح واریز یا برداشت خود را وارد کنید.

هزینه لازم برای تهیه برنامه:  رایگان

دانلود حسابداری قلک از سیب ایرانی

۶-  حسابداری شخصی و مدیریت مالی دنگیپ

حسابداری شخصی و مدیریت مالی دنگیپ
تصویر محیط برنامه حسابداری شخصی و مدیریت مالی دنگیپ

حسابداری شخصی دنگیپ به شما کمک می کند هزینه‌های شخصی و گروهی خود را ثبت و مدیریت کنید. با سیستم پیشرفته تایید دنگ، همیشه می‌دانید که چقدر طلب کار و یا بدهکار هستید. همچنین می‌توانید جمع هزینه های خود را به صورت ماهانه و سالانه مشاهده کنید.

هزینه لازم برای تهیه برنامه:  رایگان

دانلود حسابداری شخصی و مدیریت مالی دنگیپ از سیب ایرانی

برنامه‌های خارجی حسابداری شخصی

۷- برنامه مدیریت مالی مینت (Mint)

برنامه مدیریت مالی مینت
تصویر محیط برنامه مدیریت مالی مینت

با استفاده از این برنامه می‌توانید ضمن نظارت بر تراکنش‌های مالی‌تان، هزینه‌ها را در دسته‌بندی‌های جداگانه پیگیری کنید و بر جریان نقدی خود نظارت داشته باشید.

هزینه لازم برای تهیه برنامه: رایگان (پرداخت هزینه برای فعال‌سازی برخی قابلیت‌ها)

دانلود برنامه مدیریت مالی مینت از اپ استور

۸- حسابداری شخصی پاکت‌گارد (PocketGuard)

برنامه حسابداری شخصی
تصویر محیط برنامه حسابداری شخصی پاکت‌گارد

سادگی راه‌اندازی و استفاده از برنامه و امکان تعیین نامحدود اهداف مالی از ویژگی‌های این برنامه است.  اما نسخه رایگان این برنامه محدودیت‌هایی دارد و نمی‌توانید از تمام قابیلت‌های آن استفاده کنید.

هزینه لازم برای تهیه برنامه: رایگان (۴٫۹۹ دلار در ماه برای تبدیل به کاربر ویژه)

دانلود حسابداری شخصی پاکت‌گارد از اپ استور

۹- پرسونال کپیتال (Personal Capital)

برنامه حسابداری شخصی
تصویر محیط برنامه پرسونال کپیتال

یکی از پرکاربرترین ابزارهای مدیریت مالی که بیش از ۲ میلیون کاربر دارد. از ویژگی‌های این برنامه ابزارهای مخصوص برنامه‌ریزی برای دوران بازنشستگی، سینک‌کردن حساب‌های مالی مختلف، ردیابی و نظارت بر آنها است.

هزینه لازم برای تهیه برنامه: رایگان (با پرداخت درون‌برنامه‌ای برای برخی امکانات)

دانلود حسابداری شخصی پرسونال کپیتال از اپ استور

۱۰- برنامه حسابداری موبولیز (Mobills)

حسابداری مالی
تصویر محیط برنامه مدیریت مالی موبولیز

یکی دیگر از برنامه‌های مدیریت مالی که امکانات متعددی همچون: مدیریت کارت اعتباری، سیستم هشداردهی برای قبض‌های آتی، ابزار کارآمد مدیریت اهداف مالی را در اختیار شما می‌گذارد.

هزینه لازم برای تهیه برنامه: رایگان (۴٫۹۹ دلار برای استفاده از امکانات نسخه ویژه)

دانلود برنامه حسابداری موبولیز

سوالات متدوال

بهترین اپلیکیشن های ایرانی حسابداری شخصی آیفون کدام است؟
اپلیکیشن حسابداری نیو، حسابداری پارمیس همراه، حسابداری شخصی کیف پول محک، اپلیکیشن حسابداری شخصی فانوس، برنامه حسابداری قلک، حسابداری شخصی و مدیریت مالی دنگیپ

بهترین اپلیکیشن های خارجی حسابداری شخصی آیفون کدام است؟
برنامه مدیریت مالی مینت (Mint)، حسابداری شخصی پاکت‌گارد (PocketGuard)، پرسونال کپیتال (Personal Capital)، برنامه حسابداری موبولیز (Mobills)

به ما بگویید شما از کدام برنامه برای حسابداری شخصی استفاده می‌کنید؟

1 در مورد “10 اپلیکیشن حسابداری شخصی آیفون (iOS) + دانلود رایگان”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *