نرم‌افزار باران

نرم افزار فیش رستوران

وقتی صحبت از حسابداری رستوران می‌شود، مدیریت فیش‌ها مهم‌ترین مسئله است. نرم‌افزار فیش رستوران باران، فرآیند صدور فیش را بسیار ساده می‌کند. می‌توانید در کمترین زمان و به‌راحتی فاکتور صادر کنید و در نتیجه به مشتریان بیشتری خدمات ارائه دهید؛ امری که درنهایت درآمدتان را افزایش می‌دهد. 

 چرا نرم افزار صدور فیش رستوران باران، انتخاب مناسبی است؟

مدیریت هزینه‌ها و پیگیری فاکتورها از بزرگترین چالش‌هایی هستند که صاحبان رستوران‌ها با آن مواجه‌اند. نرم افزار فیش رستوران باران تمام ویژگی‌های ضروری برای مدیریت فاکتورها را دارد. با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید به صف‌های طولانی مشتریان پشت صندوقتان پایان دهید. با نرم افزار قدرتمند فیش رستوران باران نیازی به کمک حسابدار یا کارشناس امور مالی ندارید. تنها در چند دقیقه، می‌توانید از قابلیت‌های اساسی این سیستم استفاده کنید و سودآوری را در کسب‌وکار خود افزایش دهید.

 چرا نرم افزار صدور فیش رستوران باران، انتخاب مناسبی است؟
 آیا مجموعه باران سخت افزارهای مربوط به صدور فیش رستوران را نیز به فروش می‌رساند؟ 

 آیا مجموعه باران سخت افزارهای مربوط به صدور فیش رستوران را نیز به فروش می‌رساند؟ 

شرکت باران با شرکای تجاری خود در حوزه سخت‌افزار همکاری دارد. لذا می‌توانید بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات سخت‌افزاری برای مدیریت فروشگاه و رستوران خود را از این مجموعه تهیه کنید.

عکس از فیش رستوران چاپ شده

ویژگی‌های نرم افزار صدور فیش رستوران

برخی از ویژگی‌های نرم‌افزار صدور فیش باران عبارت‌اند از:

عملیات پردازش پرداخت

کارکرد اصلی نرم افزار فیش رستوران باران، مدیریت فیش‌ها و پردازش پرداخت است. با این نرم‌افزار می‌توانید تنها با چند کلیک فرآیند پرداخت فاکتور را انجام دهید.

شخصی‌سازی فاکتور فروش

گزارشات تحلیلی

اتصال به سخت افزارهایی فروشگاهی