نرم افزار کافه و کافی شاپ

راهکاری نوین برای مدیریت، حسابداری و فروش کافی شاپ

ثبت فروش، مدیریت، حسابداری و صندوق کافی شاپ خود را به نرم افزار باران بسپارید و با خیال آسوده به بهبود و توسعه کسب و کار خود بپردازید.

مشاوره رایگان
نرم افزار کافی شاپ باران

محصولات مشابه:

نرم افزار رستوران
نرم افزار فروشگاهی
نرم افزار حسابداری

استفاده از نرم افزار حسابداری کافی شاپ چه منافعی دارد؟

قیمت نسخه‌های مختلف نرم افزار کافه باران

نسخه ساده

1,090,000تومان
 • تمامی امکانات پایه
 • قابلیت افزودن افزونه پیامک رسان
 • قابلیت افزودن افزونه ترازو آنلاین

نسخه پیشرفته

2,590,000تومان
 • تمامی امکانات نسخه ساده
 • تمامی امکانات تخصصی
 • افزونه آنالیز و تولید کالا
 • قابلیت افزودن همه افزونه ها

نسخه ویژه

7,490,000تومان
 • تمامی امکانات نسخه پیشرفته
 • افزونه باشگاه مشتریان
 • افزونه پیامک رسان
 • خط اینترنتی رایگان ویژه پیامک رسان

نسخه اختصاصی شما

؟

محاسبه آنلاین قیمت نرم افزار حسابداری کافی شاپ باران

فرم درخواست مشاوره

شما می‌توانید نام و شماره تماس‌تان را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا تیم مشاوره باران در اسرع وقت با شما تماس گرفته و شما را راهنمایی نمایند.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

بعد از تماس مشتری با کافی شاپ شما و درخواست رزرو میز، چه فرایندی در سیستم رخ می‌دهد؟

رزرو میز با استفاده از دفتر و خودکار آزاردهنده و زمان‌بر است. همچنین بسیاری از مشتریان ترجیح می‌دهند به جای حضور در کافی‌شاپ و مواجهه با صف طولانی انتظار، از قبل میز رزرو کنند، به همین دلیل بسیاری از کافی‌شاپ‌ها سیستم رزرو را جایگزین مداد و دفتر سنتی کرده‌اند. سیستم رزرو نرم‌افزار باران این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا کافی‌شاپ خود را سالن‌بندی‌کرده و در یک محیط گرافیکی اقدام به چیدمان میزها در سالن خود کنید. از دیگر مزایای این سیستم محیط کاربرپسند، ثبت پیش‌سفارش برای رزرو و دریافت بیعانه، پیامک تایید در زمان رزرو، امکان رزرو میز به صورت تکی یا گروهی و… است.

تنها کاری که می‌توانید برای افزایش کارایی در ساعات شلوغی کافی‌شاپتان انجام دهید، کوتاه‌کردن زمان مورد نیاز برای دریافت سفارش مشتری و سرو آن است. با استفاده از سفارشگیر گارسون مشتریان کافی‌شاپ شما از روی تبلت یا سفارش‌گیر و با مشاهده منو و تصاویر مربوطه سفارش خود را ثبت می‌کنند. با سفارشگیر گارسون شما یک منوی کاملا اتوماتیک دارید که کافه شما را کارآمدتر و مدرن‌تر می‌کند. کنار گذاشتن منوهای کاغذی، تسریع فرایند سفارشگیری، بهبود بازدهی کارکنان و کاهش اشتباهات در هنگام ثبت سفارش،  به‌روز کردن منو بدون هزینه چاپ مجدد از دیگر مزایای سفارشگیر گارسون است.

آیا گارسون شما هنوز با کاغذ و خودکار از مشتری سفارش می‌گیرد یا روی حافظه‌اش حساب باز کرده‌اید؟!

شما برای افزایش وفاداری مشتریان و بازگشت مجدد آن‌ها به کافی شاپ‌تان چقدر سرمایه‌گذاری می‌کنید؟

یکی از راه‌های بازگشت مشتریان، ارائه برنامه‌های وفاداری مشتری است. برنامه‌های وفاداری مشتری مشوق‌هایی هستند که کسب‌وکارها برای تشویق مشتریان به بازگشت به فروشگاه یا وب‌سایت خود از آن‌ها استفاده می‌کنند. با استفاده از افزونه باشگاه مشتریان باران می‌توانید با تعیین شیوه امتیازدهی (مبلغ نهایی فاکتور فروش، با استفاده از کالا و مبلغ پرداختی) برای مشتریان کافی‌شاپ خود  تخفیف در نظر بگیرید، هدیه بدهید و یا اینکه از قابلیت تبدیل امتیاز به پول استفاده کنید تا مشتریان در خریدهای بعدی از آن استفاده کنند. کاهش هزینه‌ها، افزایش سود، پیداکردن مشتریان جدید، شهرت برند و پیشی گرفتن از رقبا از جمله مزایای زیربسته باشگاه مشتریان است. همچنین با استفاده از این برنامه می‌توانید اطلاعات تماس مشتریانتان را جمع‌آوری کنید و برای تبلیغات از آن بهره بگیرید.

7 روز ضمانت مرجوعی

تمامی محصولات نرم افزاری شرکت باران از جمله نرم افزار کافی شاپ، دارای 7 روز ضمانت مرجوعی بدون قید و شرط هستند.

با خیال راحت خرید کنید :)