نرم افزار رستوران سپیدز

قیمت نرم افزار رستوران سپیدز بستگی به امکانات مدنظر مشتری دارد. شرکت نرم‌افزاری سپیدز یکی از  باسابقه‌ترین تولید کننده های نرم‌افزار رستورانی در ایران محسوب می‌شود. این شرکت بسته‌های نرم‌افزاری خود را در قالب چهار بسته (ساده، متوسط، جامع و بسته مالی سیما) ارائه می‌دهد و رستوران‌ها می‌توانند با توجه به وسعت کسب‌وکار خود و تعداد میزها هر کدام از این بسته‌ها را انتخاب کنند. طبیعتا قیمت نرم افزار رستورانی سپیدز در هر کدام از بسته ها متفاوت است. از امکانات عمومی نرم افزار رستوران سپیدز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • طراحی اختصاصی برای کسب‌وکار رستوران
 • مدیریت انبار
 • مدیریت پیک
 • مدیریت مشتریان و حساب‌های بانکی
 • مدیریت امور مالی و چک
 • یکپارچگی اطلاعات مدیریت
 • گزارشات جامع

معرفی داستان شکل گیری سپیدز

 

مقایسه بسته های نرم افزار رستوران سپیدز

قابلیت بسته ساده بسته متوسط بسته پیشرفته
انواع فروش ✔️ ✔️ ✔️
سیستم تحت شبکه ✔️ ✔️
تعداد پرینتر قابل نصب 1 6 12
امکان تعریف سطوح دسترسی ✔️ ✔️ ✔️
گزارش های فروش ✔️ ✔️ ✔️
قابلیت ثبت و کنترل هزینه ✔️ ✔️
گزارش مربوط به مسائل امنیتی ✔️ ✔️
قابلیت اتصال به تبلت سفارشگیر ✔️ ✔️
کنترل حساب اشخاص ✔️ ✔️
کنترل و آنالیز انبار ✔️
امکان تعریف ساختار محصول ✔️
قابلیت اتصال به پنل پیام کوتاه ✔️ ✔️ ✔️
امکان اتصال کالر آیدی ✔️ ✔️ ✔️
خدمات پس از فروش 1 بار 2 بار
قیمت 763.000 تومان 1.635.000 تومان 2.500.000 تومان

نرم افزار رستوران سپیدز


بسته ساده نرم افزار رستورانی سپیدز

به نقل از سایت سپیدز:

بسته نرم افزار رستوران ساده سپیدز با کمترین هزینه، برای مجموعه های کوچکی در نظر گرفته شده است که قصد دارند با حداقل تجهیزات سخت افزاری (شامل یک سیستم کامپیوتری ساده و یک چاپگر) عملیات فروش و صندوق خودرا مکانیزه نمایند. مجموعه هایی که فاقد انبارهای مجزا بوده و یا نیاز به کنترل انبارهای متنوع ندارند و کنترل موجودی در کنار تولید غذا و یا نوشیدنی تحت مدیریت و نظارت یک نفر میباشد، از این بسته نرم افزاری استفاده بهینه خواهند کرد.

برای این مجموعه ها مهمترین موضوع صدور فیش، مدیریت صندوق و نقدینگی حاصل از فروش میباشد. تعریف منو با قیمت های متنوع، تعریف مشتریان و کنترل حساب ایشان و کنترل انواع فروش (حضوری، دلیوری، …. ) مهمترین نیاز این کسب و کارها بوده که توسط نرم افزار رستوران سپیدز به سادگی انجام میگیرد. این بسته نرم افزاری با ارائه گزارشات مفید میتواند حساب مشتریان، فروش روزانه و حساب صندوق را تحت مدیریت قرار داده و جایگزین مناسبی برای ابزار های قدیمی محاسبات فروش میباشد.

لازم به ذکر است این بسته دو قابلیت را دارا نمی باشد: مورد اول عدم دسترسی به گزارشات مدیریتی اعم از حذف و ویرایش و مورد دوم عدم پشتیبانی این ورژن از نرم افزار اندروید و اپلیکیشن مدیریت رستوران. بسته نرم افزار رستوران ساده سپیدز برای صنوفی مانند آبمیوه و بستنی، کافی شاپ، طباخی، جگرکی، قهوه خانه، فست فود مناسب به نظر می رسد.

قیمت نرم افزار رستوران سپیدز (بسته ساده):

در حال حاضر قیمت بسته ساده نرم افزار رستورانی سپیدز 763.000 تومان می باشد.


بسته متوسط نرم افزار رستورانی سپیدز

به نقل از سایت سپیدز:

در این بسته نرم افزاری علاوه بر تمام قابلیتهای بسته نرم افزاری “ساده”، قابلیتهای متنوع دیگری برای مجموعه های رستورانی و مجموعه های مشابه طرح ریزی شده است.

در این بسته اصلی ترین امکانی که به عنوان مزیت دیده میشود، امکان تعریف “چندین صندوق” و “چند چاپگر” می باشد. مجموعه هایی که در آنها بطور همزمان چند صندوق در حال اخذ سفارش از مشتریان هستند میتوانند از این امکان استفاده نمایند. در این بسته نرم افزاری برخلاف بسته “ساده” که تنها قابلیت تعریف یک صندوق را دارد، میتوان چندین صندوق مختلف را تعریف و همزمان آنها را راه اندازی نمود. صندوقداران نیز میتوانند به کمک هر یک از این صندوق ها همزمان به اخذ سفارش از مشتریان بپردازند.

امکان ارسال محتویات فیش به چندین چاپگر بطور همزمان یکی دیگر از امکانات بسته نرم افزار ”متوسط” شرکت سپیدز میباشد. این امکان برای مجموعه هایی مفید است که در هنگام صدور فیش غذا میخواهند محتویات سفارشات را برای آشپزخانه نیز بطور خودکار ارسال نمایند و یا علاوه چاپ فیش در محل چاپگر صندوق، چاپهای دیگری از فیش روی چاپگرهای مختلف داشته باشند. بعنوان مثال در هنگام اخذ سفارش از مشتری و چاپ فیش در چاپگر صندوق، همان فیش در بخش دلیوری و آشپزخانه نیز چاپ شود.

امکان دیگر این بسته نرم افزاری این است که علاوه بر فروش نقدی و اعتباری، میتوان فروش برمبنای حساب دفتری را نیز راه اندازی کرد و برای پیگیری و ثبت حساب های دفتری و ثبت بدهکار و بستانکار میتوان از این بسته استفاده کرد. تقریباً تمامی صنوف رستورانی و نوشیدنی (فست فود، کافی شاپ، کافه، باغچه رستوران، تهیه غذا، سفره خانه، چلو کبابی، کترینگ، آبمیوه بستنی، قهوه خانه، چای خانه، دیزی سرا، جگرکی، طباخی، بوفه، سلف سرویس، اغذیه، آشپزخانه صنعتی، ویتامینه، بیرون بر، مطبخ) می‌توانند از این بسته بهره گیرند.

قیمت بسته های نرم افزار رستورانی سپیدز

قیمت نرم افزار رستوران سپیدز (بسته متوسط):

در حال حاضر قیمت بسته متوسط نرم افزار رستورانی سپیدز 1.635.000 تومان می باشد.


بسته پیشرفته نرم افزار رستورانی سپیدز

به نقل از سایت سپیدز:

مدیریت انبارها و کنترل موجودی کالا و مواد اولیه قابلیت اصلی این بسته نرم افزاری میباشد. در بسته ”پیشرفته” نرم افزار سپیدز تمام امکانات بسته های نرم افزاری “ساده” و ”متوسط” که شامل امکانات کنترل فروش و تعریف صندوق های متعدد و سایر امکانات ذکر شده را دارا می باشد.

تعریف انبارها، تعریف کالا و مواد، تعریف ساختار محصولات (تعیین مواد اولیه و نیمه ساخته ای که یک غذا را تشکیل میدهند)، صدور رسید انبار در زمان ورود کالا به انبارها، صدور حواله انبار برای کنترل خروج کالا از انبارها، کاردکس کالا انبارها، گزارشات متنوع انبارها و بسیاری از امکانات دیگر در این بسته نرم افزاری موجود میباشد.

با کمک این بسته نرم افزاری، میتوان انحراف مصرف مواد را در مجموعه کنترل کرد و با مدیریت روی تعداد و مقدار کالا در انبارها هزینه های مصرف مواد اولیه را تحت کنترل قرار داد.

این بسته نرم افزاری مناسب تمام مجموعه های رستورانی میباشد که کنترل موجودی انبارها برای ایشان ضروری و حیاتی میباشد. این مجموعه ها با بسته پیشرفته سپیدز میتوانند بیشتر نیازمندی های خود را به یک سیستم مکانیزه و آسان مرتفع سازند.

 

قیمت نرم افزار رستوران سپیدز (بسته پیشرفته):

در حال حاضر قیمت بسته پیشرفته نرم افزار رستورانی سپیدز 2.500.000 تومان می باشد.


سوالات متداول درباره نرم افزار رستورانی سپیدز:

 • نرم افزار رستوران سپیدز چند بسته دارد و نام آنها چیست؟
  • ساده – متوسط – پیشرفته
 • قیمت بسته ساده نرم افزار رستوران سپیدز چقدر است؟
  • قیمت این بسته نرم افزار رستوران سپیدز 763.000 تومان می باشد.
 • قیمت بسته متوسط نرم افزار رستوران سپیدز چقدر است؟
  • قیمت این بسته نرم افزار رستوران سپیدز 1.635.000 تومان می باشد.
 • قیمت بسته پیشرفته نرم افزار رستوران سپیدز چقدر است؟
  • قیمت این بسته نرم افزار رستوران سپیدز 2.500.000 تومان می باشد.