شهر مشهد هر ساله پذیرای مسافران زیادی است به همین دلیل رستوران‌های زیادی در این شهر وجود دارد. رستوران های مشهد از لحاظ کیفیت غذایی معروف هستند و همیشه تعریف غذای آنها از مسافران شنیده می‌شود.

رستوران ریختگرزاده یکی از بهترین رستوران‌های مشهد و البته از رستوران قدیمی و معروف است. حاج محمد ریخته‌گرزاده از قدیمی‌ترین آشپزها و صاحب کترینگ‌ رزا است.

تهیه غذای ریختگرزاده

تهیه غذای ریختگرزاده در بلوار سجاد مشهد واقع است. آشپزخانه ریختگرزاده یکی از قدیمی‌ترین‌ آشپزخانه‌های مشهد است که هنوز کیفیت غذای خودش را حفظ کرده است. غذاهای این مجموعه با کیفیت، خوش طعم و مزه و با حجم مناسب است. کیفیت غذا عالی و سرویس‌دهی آن بسیار خوب است.

شماره تماس: 05137677346

آدرس:  بلوار سجاد، حد فاصل چهار راه بهار و چهار راه میلاد

آدرس روی نقشه گوگل

رستوران و تالار رز

مجموعه غذایی ریخته‌گر زاده علاوه بر کترینگ یک رستوران و تالار نیز دارد. منوی رستوران شامل انواع چلو، انواع خورش، ته چین و ته گوشت می‌شود.

تالار این مجموعه نیز هشت منوی غذایی مختلف دارد. این تالار با دارا بودن سه سالن مجزا مناسب برگزاری مجالس مختلف است.  دو سالن هر یک به زیربنای ۴۰۰ متر مربع با ظرفیت ۳۵۰ نفر جهت برگزاری مراسم عروسی  و همچنین یک سالن با ظرفیت ۱۳۵ نفر برای برگزاری مراسم کوچکتر دارد.

کیفیت غذاهای این مجموعه عالی است. اگر به دنبال غذای خوشمزه و  با کیفیت هستید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم به این مجموعه غذایی حتما سر بزنید. به شما قول می‌دهیم با یکبار مراجعه به این مجموعه مشتری دائمی آن می‌شوید.

مجموعه غذایی ریختگرزاده

رستوران و تالار پذیرایی رز

رستوران و تالار رز

آدرس: فرهاد ۲۲

شماره تماس: ۰۵۱۳۷۶۴۱۰۲۷

کترینگ رزا

کترینگ رزا  با نام قدیمی محمد ریخته گرزاده و پسران شناخته می‌شود و یکی از بهترین رستوران های مشهد است. حاج محمد ریخته گرزاده یکی از قدیمی‌ترین آشپز های مشهد  و مالک کترینگ رزا است.

این کترینگ انواع غذاهای ایرانی و کبابی را با بهترین کیفیت سرو می‌کند. منوی آن شامل انواع خورش، رولت گوشت، ته‌چین قارچ و گوشت، ماهیچه و استامبولی پلو و انواع غذاهای ایرانی می‌شود. استامبولی‌های آن بسیار لذیذ و حرف اول را در بین روستوران‌های مشهد می‌زند.  کترینگ رزا همچنین منوی هفتگی دارد.

چلو جوجه رستوران ریختگرزاده

کترینگ رزا

واحد کترینگ رزا

آدرس: فرهاد ۲۴ – ساختمان رزا

شماره تماس: ۰۵۱۳۷۶۴۲۸۲۸

ساعت کاری: ۴ عصر تا ۸:۳۰

آدرس روی نقشه گوگل

سوالات متداول:

آدرس رستوران ریختگرزاده کجاست؟

رستوران ریختگرزاده در محله سجاد مشهد و در خیابان فرهاد واقع شده است.

ساعت کار کترینگ رزا در ماه رمضان چگونه است؟

کترینگ رزا در ماه رمضان از ساعت ۴ عصر تا ۸:۳۰ فعالیت می‌کند.

آیا رستوان رزا غذاهای بیرون بر سرو می‌کند؟

واحد کترینگ رزا واقع در فرهاد ۲۴ غذای بیرون‌بر سرو می‌کند.

پیشنهاد مطالعه  چارت سازمانی کارکنان رستوران | شرح وظایف پرسنل رستوران