یکی از اولین مراحل راه اندازی فروشگاه، انتخاب و خرید تجهیزات فروشگاهی می باشد. محدود بودن بودجه و همچنین تفاوت کیفیت محصولات موجود در بازار موجب می شود که اولا قبل از خرید تحقیقات لازم را انجام داده و ثانیا قیمت و کیفیت را بین توزیع کنندگان و فروشندگان تجهیزات و سخت افزارهای فروشگاهی مقایسه کرد. در این مقاله ابتدا لیست تجهیزات لازم برای راه اندازی فروشگاه را بیان کرده و سپس به معرفی 5 فروشنده تجهیزات فروشگاهی در مشهد به همراه آدرس و روش های تماس با آنها می پردازیم. البته راه اندازی یک فروشگاه فقط نیازمند محصولات سخت افزاری نیست و باید از همان ابتدا به فکر تهیه نرم افزارهای مورد نیاز همچون نرم افزار فروشگاهی و یا نرم افزار رستورانی هم بود.

 

لیست تجهیزات فروشگاهی:

 

شرکت های معتبر تجهیزات فروشگاهی در مشهد

اگر برای شما سوال پیش آمد که بهترین نرم افزار فروشگاهی چیست؟ می توانید مقاله مورد نظر را مطالعه بفرمایید. همان طور که مشاهده کردید تعداد زیادی از موارد بالا سخت افزار های کامپیوتری می باشند. خرید این محصولات از حساسیت بالاتری برخوردار است چون علاوه بر قیمت و کیفیت، می بایست گارانتی و پشتیبانی شرکت ارائه دهنده هم مورد تحقیق و بررسی قرار بگیرد. در ادامه ی مقاله، فروشندگان تجهیرات سخت افزاری فروشگاهی را در مشهد معرفی می کنیم.

 

1- بازرگانی رنگین کمان:

مدیران شرکت رنگین کمان باتوجه به نیاز بازار و افزایش رضایت مندی مشتریان فعالیت خود را در زمینه ارائه نرم افزارهای تخصصی کسب و کار آغاز نمودند. در سالهای اخیر با توجه به باور مدیران این مجموعه بر انجام فعالیت های مبتنی بر تخصص و تعهد و بر پایه مشاوره های حرفه ای به صاحبان مشاغل گوناگون، شاهد ایجاد تحول و تغییر در نحـوه فروش از حالت سنتی به مکانیزه بوده ایم که این امـر باعث افزایش بهره وری مشهودی در عملکرد کسب و کارها شده است.

همچنین با لزوم خدمات تخصصی و حرفه ای و همسویی این هدف، شرکت رنگین کمان بر آن شد تا با توجه به نیاز روز افزون مشتریان گرامی برای افزایش رضایت مندی شان، واحد خدمات و پشتیبانی را نیز راه اندازی کند. هم اکنون این مجموعه مفتخر است با وجود داشتن مشاورین حرفه ای و کادری مجرب آماده ارائه مشاوره، تامین، تجهیز و پشتیبانی مورد نیاز در جهت راه اندازی نرم افزارهای تخصصی رستورانی و فروشگاهی و خدمات پس از فروش باشد.

 

آدرس: مشهد، بلوار دستغیب، نبش بیستون، مجتمع تک، طبقه سوم، واحد 20

آدرس سایت: www.Baransys.com

شماره تماس: 05131077

 

 

2- شرکت پیشتازان توسعه (PTC):

آدرس: مشهد، بلوار هنرستان، هنرستان 3، پلاک 15

آدرس سایت: www.ptc.co.ir

شماره تماس: 02188209190

 

3- شرکت آریا:

آدرس: مشهد، بلوار سازمان آب، مجتمع تابان، طبقه اول، واحد ۳۲

آدرس سایت: www.aryaacc.com

شماره تماس: 05137230101

 

 

4- شرکت آیتی پرداز:

آدرس: مشهد، بلوار شهید دستغیب، مجتمع تک یک، واحد ۴۸

آدرس سایت: www.itpardaz.com

شماره تماس: 051۳۷۶۲۸۶۱۷

 

 

5- شرکت توسکام:

آدرس: مشهد، چهارراه خیام، خیابان دستغیب، بین دستغیب ۳۵ و ۳۷

آدرس سایت: www.tooscom.com

شماره تماس: 02188821002

 

  • اگر در مورد انتخاب و خرید تجهیزات فروشگاهی سوالی دارید می توانید در صفحه پرسش و پاسخ از متخصصین باران بپرسید.
  • اگر فروشگاه معتبر دیگری در مشهد سراغ دارید برای ما کامنت کنید تا مطلب خود را تکمیل کنیم.